Adamovská o závisti: Všichni vidí jen dobré auto a bydlení ve vilce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Adamovská o závisti: Všichni vidí jen dobré auto a bydlení ve vilce

Zlata Adamovská n
Zlata Adamovská n (Herminapress.cz)

Je stálicí seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, bez jejího hlasu bychom si nedovedli představit jakýkoli film s Meryl Streepovou (74) a kromě televizní práce se věnuje i divadlu. Herečka Zlata Adamovská (65) promluvila o své kariéře a poukázala na to, že za vším současným úspěchem stojí léta těžké dřiny.

Snem každého herce a herečky je co nejdéle zůstat na profesním výsluní a získávat pracovní nabídky, dokud to jde. Úkol je to ale nelehký, což dobře ví i herečka Zlata Adamovská. Vše je ale o přístupu a vůli. „Od sedmnácti let jsem natáčela a vždycky jsem měla pocit, že musím být dobrá, abych dostala další práci. Měla jsem o sobě velké pochybnosti a vždycky jsem byla pečlivá a připravená,“ prozradila v rozhovoru pro regionální stanici Českého rozhlasu.

Dnes je herečka v pozici, kdy si může vybírat. „Některé práce jsem i odmítla. Dělám jen to, co mě baví, a to mě udržuje svěžejší,“ vysvětlila Adamovská. Lidé mnohdy herectví vnímají jako snadnou cestu k luxusu, pokud má člověk dostatečné nadání, a dívají se především na materiální bohatství známých tváří.

Jiřina je zárukou kvality, říkají o Bohdalové Adamovská se Štěpánkem

Video se připravuje ...

Seriálová Běla ale zdurazňuje, že za vším je kus cesty a bez pořádné práce koláče zkrátka nejsou. „Všechno další jsem si musela v životě obstarat sama a jsem na to docela pyšná. Dneska to ale nikdo neřeší, všichni jen vidí, že máte dobré auto a bydlíte ve vilce. Za tím je ale padesát let práce,“ připomíná Zlata Adamovská.Přečtěte si
Else Pompe
29. 5. 2024 • 09:34

Tak proč se tak ráda předvádí, na co všechno má, jak je bohatá blablabla...? Stačí mlčet.

Chocho Loušek
28. 5. 2024 • 21:02

Maloměšťáctví z čecháčků nevymlátíš. Lidi závidí i když sami mají víc.

zuzakirsch
28. 5. 2024 • 14:07

Bohatších lidí než komediantka jsou tisíce a neřeší závist, ale aspoň vzniknul článek. Nebo možná ... podle sebe soudím tebe.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.