Adamovská, Zedníček a spol.: Voňavý souboj truhlíků | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. února 2024

Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr

Adamovská, Zedníček a spol.: Voňavý souboj truhlíků

Truhlík Zlaty Adamovské patřil mezi nejkrásnější.
Truhlík Zlaty Adamovské patřil mezi nejkrásnější.  (Foto Aha! – Marek Pátek)

Dobrá parta kmotrů a kmotřenek se sešla na křtu knihy Dany Makrlíkové (48) Zahrady od Dany 2. Místo šampaňského ale knihu zasypali okvětními lístky.

Ještě před tím ale dostali zásadní úkol. Autorka je požádala, aby z přinesených květin vlastnoručně vytvořili květinové truhlíky na okna či balkony. A byl to boj! Herci jako Zlata Adamovská (64), Václav Vydra (67) nebo Pavel Zedníček (73) dostali zahradní zástěry a pustili se do práce. Nakonec zvítězili všichni, protože každý truhlík byl originální. „My to máme doma rozdělené. Manželka se hrabe v hlíně, miluje kytky, takže každý rok rozestaví všude květináče a já to pak zalévám. Moje hlavní náplň práce je starost o trávník,“ popsal na křtu Pavel Zedníček.

Zlata Adamovská

Video se připravuje ...

Zlatě Adamovské se pracovalo s květinami daleko lépe, než jejímu kolegovi. „Před týdnem jsem na balkóně zasadila patnáct květináčů muškátů, které totiž nejsou náročné na zalévání,“ prozradila Aha! Další kmotrou byla herečka a moderátorka Iva Hüttnerová (74). Ta na sebe prozradila, že si váží každé květiny, a že i když vidí pampelišku v parku, má velkou tendenci ji vydloubnout a přesadit.

Malý pitaval z velkého města. Jak se řešily kriminalistické případy v Československu a proč herci nesměli mít vousy?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.