Nešťastní Štěpánek a Adamovská: PRODALI TVÁŘ PODIVNÉMU KŠEFTU?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. května 2024

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Nešťastní Štěpánek a Adamovská: PRODALI TVÁŘ PODIVNÉMU KŠEFTU?!

Propůjčili své tváře a jména developerskému projektu, do kterého sami Petr Štěpánek (74) a jeho žena Zlata Adamovská (63) investovali. Byli i u poklepání na základní kámen projektu v Praze 5. Stejně jako oni investovalo do dluhopisů několik tisíc lidí. Nyní se všichni o své finance bojí, projekt má mít problémy se splácením...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Mirka Nová
21. 01. 2024 14:57

Je smutné slyšet o případech, kdy se lidé stanou oběťmi podvodníků. Je důležité být opatrný a důkladně prověřovat každou investici. Já jsem se nedávno rozhodla koupit činžovní dům, který mi dlouhodobě bude vydělávat. Na údržbu jsem si objednala na internetových stránkách http­s://ww­w.hc­reali­ty.cz/ správu nemovitostí. Díky tomu se nemusím o nic starat a všechno šlape.

reagovat nahlásit
Uživatel_5505265
07. 04. 2023 18:48

Tento nenažraný druh vyžírků nesnáším. Čím víc mají, tím chtějí mít více a nakonec svou nenažraností přijdou o vše. Takovým to ze srdce přeji. Vše S MÍROU, říkávala má moudrá babi.

reagovat nahlásit
Genevive Winklerová
08. 02. 2023 12:04

Také si myslím, že mají o své stáří vystaráno oproti jiným důchodcům a tak nač "hrabat dále" jako herci celkem dobré, ale jako normální senioři nikoliv, jo do hrobu si to stejně nevezmou on ten rubáš nemá kapsy

reagovat nahlásit
defakto
08. 02. 2023 10:25

...tito dva nenažranci Štěpánek a Adamovská nemají nikdy dost , hrabou a hrabou pod sebe jako hraboši .

reagovat nahlásit
Sem samadoma
08. 02. 2023 09:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

reagovat nahlásit

Kontakty

• Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.