Pavla Tomicová po rozvodu zhubla: Dostala roli v komedii! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 5. října 2023

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Pavla Tomicová po rozvodu zhubla: Dostala roli v komedii!

Pavla Tomicová
Pavla Tomicová (Profimedia)

Práce asi opravdu léčí! Poté, co v loňském roce herečku Pavlu Tomicovou (60) alias veterinářku Anežku ze seriálu ZOO opustil manžel, zhubla aktivní činností. Nejnověji si teď na Shakespearovských slavnostech zahraje pasačku koz a ovcí.

Odchod hvězdy Žen v běhu nebo Anatomie zrady Ondřeje Malého (57) od manželky za mladší kolegyní Kristýnou Kociánovou (38), s níž si pořídil potomka, Tomicovou zdrtil. Přestože už Malý dávno vozí kočárek, dodnes není jasné, zda už je s Tomicovou rozvedený, a jestli už mají vypořádaný majetek. Možná i proto, aby se vyhnula otázkám na své soukromí, se herečka publicitě vyhýbá.

Pavla Tomicová: Chvíli jsem měla problém jíst...

Video se připravuje ...

Teď se sice těší na novou roli v Shakespearově komedii Jak se vám líbí, ale nechtěla prozradit ani drby ze zákulisí: „Proč zrovna já? Vypadám udrbaně?“ řekla Pavla a byla to také jediná chvíle, kdy se usmála. Po šesti letech se Shakespearovské slavnosti vracejí do prostor Nejvyššího purkrabství Pražského hradu a na Pavlu Tomicovou jako pasačku se budeme moci podívat už 27. června. Na pódiu se potká s Václavem Matějovským (27), Romanem Zachem (49), Markétou Děrgelovou (35) nebo Lucií Štěpánkovou (41).

Na chlapy má smůlu

První, šest let trvající manželství Tomicové zkrachovalo. Ukázalo se totiž, že manžel Martin Křenek, s nímž má syna Adama (29), byl homosexuál. S Ondřejem Malým byla dlouhých 19 let, spolu mají dceru Anežku (22).

Pavla Tomicová: Nezajímá mě co, vždycky se ptám "s kým"?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.