Tomicová rok po krachu manželství: SLOŽITÝ NÁVRAT PO KOLAPSU | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Tomicová rok po krachu manželství: SLOŽITÝ NÁVRAT PO KOLAPSU

Pavla už opět jako veterinářka Anežka.
Pavla už opět jako veterinářka Anežka. (Foto FTV Prima)

Už je na vlastní žádost zpět v seriálu ZOO. Pavla Tomicová (60) si dala oddechový čas, když ji po rozchodu zdrtilo letmé setkání s manželem Ondřejem Malým (57). Vsadila na pomoc lékařů a vyšlo to. Pohublá herečka už zase vklouzla do kostýmu veterinářky Anežky.

Práce je, jak známo, nejlepší lék. Navíc když je Pavla v tak dobré partě, jako se právě v případě ZOO sešla.

Bez úsměvu

Na aktuálních fotkách se sice coby veterinářka vůbec nesměje, jak jsou u ní všichni zvyklí, ale je to jen a jen kvůli scenáři. Ten jí předepisuje vážnou tvář. „Pavla se už zjevně cítí dobře, protože si o pokračování natáčení vyloženě řekla,“ potvrdil deníku Aha! zdroj ze štábu. Televize Prima byla připravena jí všemožně vyjít vstříc.

Pavla Tomicová: Nezajímá mě co, vždycky se ptám "s kým"?

Video se připravuje ...

Stres, zhroucení

Ondřej Malý manželku zaskočil tím, že si na konci roku 2021 nabrnknul rodinnou kamarádku a kolegyni Kristýnu Kociánovou (38) a loni se jim narodil syn. Po 19 letech manželství nemohla být Tomicová na něco takového připravená. Ze stresu zhubla 36 kilo a před třemi týdny se po setkání s exmanželem psychicky zhroutila. Není divu, že musela vyhledat lékařskou pomoc. „Pavla požádala o pauzu v natáčení. Potřebovala klid a hlavně čas na léčbu,“ prozradil Aha! dobře informovaný zdroj.

Kolaps, nebo chřipka?

„Nepřísluší nám komentovat zdravotní stav herců,“ zaznělo z Primy. „Paní Tomicová má chřipku,“ sdělil Aha! mluvčí Josef Ducký.

Pavla Tomicová: Chvíli jsem měla problém jíst...

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.