Tomicová po kolapsu k nepoznání: Nešťastná, ale usměvavá | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Tomicová po kolapsu k nepoznání: Nešťastná, ale usměvavá

S Tatianou Dykovou na vyhlášení výsledků ankety Neviditelný herec.
S Tatianou Dykovou na vyhlášení výsledků ankety Neviditelný herec. (Foto Aha! – Pavel Machan, FTV Prima, ara)

Už se nebála jít mezi lidi! Pavla Tomicová (60) byla nominována v ženské kategorii ankety Neviditelný herec století, a proto usedla do hlediště Nové scény Národního divadla a vyčkávala, zda uspěje. Z vítězství zesnulé kolegyně Hany Maciuchové (†75) se nicméně radovala a pak se nebála – i přes velké psychické potíže – pózovat fotografům. Hvězda primáckého seriálu ZOO je viditelně pohublá a strhaná v obličeji, po vyhlášení výsledků ankety se nicméně snažila usmívat. „Večer jsem si užila,“ řekla deníku Aha! Tomicová bez dalších podrobností.

To, že s ní rozchod s manželem Ondřejem Malým (57), který si pořídil dítě s mladší kolegyní Kristýnou Kociánovou (38), pořádně zamával, všichni vědí. Minulý měsíc se s ním sešla a řešili některé důležité rodinné záležitosti. A po téhle schůzce měla Tomicová kvůli velkému stresu a nervovému vypětí zkolabovat. „Druhý den po odehrání představení prostě zničehonic přestala fungovat. Ta bolest je tam pořád,“ citoval web extra.cz zdroj z blízkého okolí herečky.

 

Pavla Tomicová: Nezajímá mě co, vždycky se ptám "s kým"?

Video se připravuje ...

Podle našich informací pak Tomicová vyhledala odbornou pomoc, která jí má s léčbou bolavé duše pomáhat. Po kolapsu jí lékař nařídil klidový režim, takže musela zrušit divadelní představení, v nichž účinkuje. Na Primě si zase vyjednala přestávku v natáčení seriálu ZOO. Teď už ale opět Pavla točí, což je vlastně jeden z léků, který bezpečně funguje. Všichni kolegové jí vyjadřují velkou podporu a věří, že se brzy zmátoří.

Neviditelný herec století

Muži

1. Viktor Preiss (76)

2. Rudolf Hrušínský (†73)

3. Ivan Trojan (58)

Ženy

1. Hana Maciuchová (†75)

2. Dana Medřická (†62)

3. Taťjana Medvecká (69)

Pavla Tomicová: Chvíli jsem měla problém jíst...

Video se připravuje ...Přečtěte si
jity
15. 4. 2023 • 01:14

Nyní je až moc hubená, ale neni přece jediná komu se něco takového stalo. Mají lidé horší trápení, denně slyšíme bouračky na silnicích vraždy, nemoci. Ten její šmrksa ji za trápení nestojí. Přeji ji hlavně zdraví.

dejavu
14. 4. 2023 • 09:22

Vypadá nejlíp, jak kdy vypadala. Moc jí to nyní sluší. Kéž by našla klid v duši a tu svou živelnou radost ze života, ať už s novou láskou, nebo sama! Je mi tak líto, jak se pořád kvůli tomu zamindrákovanému skřetovi trápí.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.