Po Tomicové se slehla zem! Kolaps kvůli Malému | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. června 2023

Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert

Po Tomicové se slehla zem! Kolaps kvůli Malému

Pavla Tomicová
Pavla Tomicová (Profimedia.cz)

„Někdy kolem Českého Lva, který byl čtvrtého března, se Pavla měla s Ondřejem někde potkat. A i když si myslela, že to nejhorší má za sebou, druhý den po odehrání představení prostě zničehonic přestala fungovat,“ šokují dobře informované zdroje.

„Na Primě si vyžádala na několik týdnů přestávku v natáčení, rušila se divadelní představení. Ale bohužel není jak, musí si tím bohužel projít sama. Mrzí mě to, lepšího človíčka neznám,“ smutně okomentovala následky kolapsu Pavly Tomicové její kamarádka, která si nepřála být jmenována

Pavla Tomicová: Nezajímá mě co, vždycky se ptám "s kým"?

Video se připravuje ...

„Pavle, kterou tu všichni milujeme, se přepisovalo pět termínů natáčení. V případě mimořádných událostí se to dá zorganizovat,“ prozradil webu eXtra.cz  člen televizního štábu populárního seriálu.

Pavla Tomicová: Chvíli jsem měla problém jíst...

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Uživatel_5348500
23. 3. 2023 • 19:16

JAK SE ŘÍKÁ- KVŮLI JEDNOMU KVÍTÍ SLUNCE NESVÍTÍ. ZAS AŽ TAK STRAŠNĚ SE TRÁPIT KVŮLI NEVĚRNÍKOVI NEMÁ CENU, NESTOJÍ ZA TO. ČAS BY UŽ MĚL VŠE ZAHOJIT. PANÍ JE POŘÁD MEZI LIDMI, MÁ DĚTI KAMARÁDY A TO VŠE POMŮŽE. JE TO ZRADA, MÁ ZNÁMÁ Z PODOB.SITUACE BYLA NA NERVY, BRALA 2 ROKY PRÁŠKY, NEPOMOHLY, NAKONEC JÍ POMOHLA AKUPUNKTURA A BYLO PO STRESU.

adams adams
23. 3. 2023 • 13:48

Asi nerika že je jediná na světě.To byl opravdu chytrej názor.Ta paní je opravdu hodně nešťastná.A jestli jste to nezažil nebo nezažila na vlastní kůži,tak nevíte že vám nepomůže nic jenom to nějak zpracovat a přežít.Drzim ji palce.Vim jak je to těžké.

AHel
23. 3. 2023 • 11:15

No nevím, je dost stará a chytrá na to, aby to zvládla. V Praze je každý druhý rozvedený, Má práci, přátele, děti, tak už je čas se přenést, začít normálně fungovat a odpustit mu, je to jen chlap, a chlapi mění své staré manželky za mladší model. Dejte se do kupy, život je krátký, abyste kolabovala z chlapa, a začněte více jíst, vůbec nevypadáte dobře. Nejste jediná žena na světě, který chlap utekl s jinou a ještě kamarádkou, jste přeci mezi herci a to je život v jedné velké posteli,.... to jsem si nevymyslela, to snad někdo z herců řekl, tak se vzpamatujte, pro Vaše dobro!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.