Prezident na návštěvě Vysočiny: Křeč při běhu, skvělá střelba | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Prezident na návštěvě Vysočiny: Křeč při běhu, skvělá střelba

Při střelbě se mu ale dařilo.
Při střelbě se mu ale dařilo.  (Foto Aha! – J. Poláček)

Proti reprezentaci Vysočiny prezident Petr Pavel (61) běžeckou štafetu těsně prohrál. Nemusel z toho být však zklamaný. Na střelnici se ukázal jako bývalý voják a sestřelil všech pět terčů.

Návštěva Kraje Vysočina se včera nesla ve sportovním duchu. Pavel odhodil oblek, zastřílel si na terč a před stovkami diváků zaběhl štafetu. V týmu měl primátora Jihlavy Petra Ryšku (56, ODS) a dva studenty z místních škol.

Hráči: Poradce prezidenta Petr Kolář odmítá srovnání s Martinem Nejedlým

Video se připravuje ...

Svému týmu to ale prezident kvůli křeči těsně prohrál, když běžel jako poslední. Dvoudenní návštěvu kraje Pavel zahájil ráno ve speciální základní škole v Pelhřimově, kde jsou děti s mentálními handicapy.

Prezident Pavel na Vysočině

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
26. 5. 2023 • 23:36

Hnus, že je s puškou!!!!!!! Ten francimor aut co ho doprovázel, to je udržitelnost, ten zelený mozek měl jet vlakem, to zase bylo zbytečné utrácení, je to egocentrický chudák.

kaja
26. 5. 2023 • 14:08

Kam jeste lobista Kolar toho karierního bolsevika posle? Vzdycky sežene dostatek nebohých dětí, aby se s ním vyfotily, a pak moudře promluví. Teď se však musel hýbat, a bylo vidět, že vojenský důchodce není ve formě

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.