50 Jitky Schneiderové: Oslava plná smíchu! Mejdan jak má být... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 7. června 2023

Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard

50 Jitky Schneiderové: Oslava plná smíchu! Mejdan jak má být...

V Ulici dostala jahodový dortík.
V Ulici dostala jahodový dortík. (Foto Aha! – D.﷯ Kundrát, P.﷯ Machan, M.﷯ Pátek)

Každý týden se teď objevuje jako nepříliš sympatická a podezřelá terapeutka v nekonečném seriálu Ulice či coby státní zástupkyně Lucie Veselá v Místě zločinu České Budějovice.

Jitka Schneiderová právě oslavila neuvěřitelné padesátiny a kolegové jí v ateliérech nechali připravit senzační dort. Tím však oslavy Jitčiných kulatých narozenin teprve začaly. Ten pravý velký mejdan, na který pozvala své přátele, se konal v hotelu v centru Prahy. O bujarou zábavu nebyla ten večer nouze.

Jitka Schneiderová: Moje dcera je můj nejlepší parťák pro život

Video se připravuje ...

Jitka si oblékla mini šaty s flitry a dlouhé nohy obula do páskových jehel. Díky vlahému večeru se na venkovní cigárko nemusela halit do kabátu a při záchvatech smíchu odhalila asi víc, než by si přála. Přítomní pánové v čele s hercem Jiřím Macháčkem (56) se měli rozhodně na co koukat. Právě s Macháčkem pojí Jitku Schneiderovou již čtvrtstoletí velké přátelství od dob natočení legendárních Samotářů.

Jitka Schneiderová s krásnou dcerou: Dovolila by jí modeling?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.