Manželství Rybové a Prachaře: S realitou to nemá nic společného, říká Linda | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 7. června 2023

Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard

Manželství Rybové a Prachaře: S realitou to nemá nic společného, říká Linda

David Prachař se svou manželkou Lindou Rybovou
David Prachař se svou manželkou Lindou Rybovou (archiv Blesku)

Po dlouhé době čeká manžele Lindu Rybovou (47) a Davida Prachaře (64) nejen společné natáčení, ale i milostné scény před kamerou. Přestože obvykle role tohoto typu odmítají, u nového seriálu Televize Seznam udělali výjimku. Co je k tomu vedlo?

Kdo si pamatuje samotné začátky seriálu Ordinace v růžové zahradě, který nyní TV Nova reprízuje, ten si také jistě vzpomene, že původními hvězdami seriálu byli právě Linda Rybová a David Prachař, kteří i v seriálu ztvárnili manžele. Po letech je čeká obdobná disciplína, na kterou se oba evidentně těšili. „Já s Davidem hraju hrozně ráda a také docela často. Ale nerada s ním hraju pár. Zvláštně se mi pak motá soukromí s prací a nesedí mi to,“ uvedla Linda pro web Super.cz.

Prachař a Rybová v 7 pádech: Radikální změny několikrát do roka!

Video se připravuje ...

Jenomže tvůrci nového komediálního seriálu jim milostné scény předepsali. Nejdou tak proti vlastní zásadám? „Ale v seriálu Revír je to něco jiného. Pár, který hrajeme, totiž hraje vlastně takové útržky z filmů, jakési parodie. S realitou to tedy nemá nic společného, scény jsou dost ujeté a není možné, aby se mi motaly s mým soukromým životem. V tomto ohledu to ale bylo velmi zábavné a bavilo nás to,“ vysvětlila herečka, jež v seriálu ztvární motorkářku Terezu. Manžel David si v Revíru střihne roli myslivce Rudy. Mimo herecký pár se v seriálu objeví také Ondřej Pavelka (67), Jitka Sedláčková(62) či David Matásek (60).  Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.