Nový seriál Zákony vlka: Celý štáb smetla voda | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 1. dubna 2023

Svátek slaví Hugo, zítra Erika

Nový seriál Zákony vlka: Obrovský vodopád smetl štáb

Linda Rybová (47) a Stanislav Majer (44) si užili své!
Linda Rybová (47) a Stanislav Majer (44) si užili své! (FTV Prima)

Rozvodněný potok, který herce ohrožoval na životě, pád auta do přehrady i uříznutý prst. Bylo to hodně divoké natáčení, které filmaře čekalo v Brdech. A herci v hlavních rolích, Linda Rybová (47) a Stanislav Majer (44), si užili své!

„Jednu scénu u vodopádu jsme točili dvakrát, poprvé v příšerné bouřce. Byla tak strašlivá, že z malého potůčku vytvořila obrovský vodopád, který smetl štáb,“ vzpomíná Linda. „Spláchlo nás to všechny jako domeček z karet, včetně světel, kamer. Tu noc jsme nedotočili,“ dodává Stanislav. I to, co se na první pohled nezdálo jako adrenalin, se ukázalo jako nebezpečné. „Hned první natáčecí den jsem se poranila. Měla jsem porcovat králíka, a protože Sára je ostrá holka, porcovala jsem ho s patřičnou důrazností. Měla jsem na to dokonce poradkyni, která mě to učila. Při posledním záběru jsem si uřízla prst,“ líčí Linda.

Prachař a Rybová v 7 pádech: Radikální změny několikrát do roka!

Video se připravuje ...

„Pak se chvíli nedalo točit, všude byla krev a nešlo to zastavit. Tím to začalo,“ dodává. Herečka si náročných scén užila celou řadu. „Vzpomínám si i na to, jak jsem si poprvé sedla na koně, byla noc, asi dvě ráno, já jsem měla pušku, kabát, přede mnou les a kamery a proti tomu koni se rozštěkal vlk. Tak to ve mně zatrnulo,“ vzpomínala. I její kolega Stanislav Majer to neměl snadné.

„Když jsme točili pád auta do přehrady, tam jsem se nechal částečně zastoupit kaskadérem. I tak to ale pro mě bylo zajímavé, protože v některých záběrech při potápění auta a následného vyprošťování jsem. Něco takového jsem nikdy nedělal,“ vzpomínal herec. „Překvapilo mě, jak málo pod vodou vydržím. Asi jen pár vteřin. Kaskadéři mi vysvětlovali, že je to úplně normální, jakmile je tělo v nějakém napětí, nevydrží s nádechem,“ vysvětlil. Většinu ostatních scén ale točil sám – lezl na skálu i po hromosvodu. O akční scény nebude nouze.

Linda Rybová: Snažím se oblékat nenápadně! A proč nikdy nepůjde do Tváře?

Video se připravuje ...Přečtěte si
luban
20. 3. 2023 • 20:14

Hodně nelogický příběh obšlehnutý že zahraničí, porcování králíka místo zajíce,nevyproštěný utopený policista, převlek,lov na chráněného vlka, odražená střela od cedule, která zabíjela , utajený kamarád ajťák atd.

Jana Albertová
20. 3. 2023 • 15:15

Seriál je herecky dobře obsazený.Ale dějově je opravdu nepovedené. Byla jsem zklamaná.

blanka38
19. 3. 2023 • 22:40

Linda Rybová si při natáčení uřízla prst, takže má o jeden méně? Nebo se jen řízla do prstu? Jinak se mi seriál docela líbí.

j.p.toman
19. 3. 2023 • 09:38

Je taková pohádka pro dospělé....

Jana Horká
19. 3. 2023 • 09:29

Herecky celkem dobře pojaté. Ohromnou kritiku ale vznáším ke scénáři. Něco tak ublbaného, nesmyslného jsem dlouho neviděla. Tolik nelogičnosti v jedné hodině, tak to je výkon.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.