Herec David Novotný přiznává: Tahal jsem špínu... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Herec David Novotný přiznává: Tahal jsem špínu...

Herec David Novotný
Herec David Novotný (OneHotBook)

Stačilo, aby měl herec David Novotný (53) trošku jinou náturu, a k divadlu ani k televizi už by se nevrátil. Po převratu ho totiž v divadle nechtěli, a tak vzal zavděk prací závozníka. V praxi to znamenalo, že vozil špinavé prádlo.

Po konzervatoři musel narukovat na vojnu. „Narukoval jsem v říjnu 89. V listopadu se odcinkalo a všechno se změnilo. Přišel jsem do divadla a tam nebyla hlava na hlavě, celé se to tam proměnilo a mně nedošlo, že už mě tam nikdo nebude chtít,“ zavzpomínal na těžké chvilky s tím, že nastoupil jako závozník v Ústavu národního zdraví.

Herec David Novotný děkuje českým hasičům v Turecku.

Video se připravuje ...

„Byl jsem tam zaláskovanej a maminka té mé lásky tam pracovala, dostával jsem tam příležitostné brigádnické práce. Byl jsem samostatný odborný referent a vozil jsem špinavé prádlo po ordinacích,“ vyprávěl. Jako závozník vydržel nakonec tři roky, až pak začal dělat znovu divadlo. Co dalšího na sebe prozradil, sledujte v talkshow 7 pádů Honzy Dědka od 21.35 hod. na Primě.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.