Bubílková o Krampolovi: VZTAH MĚLI JAKO KŠEFT! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Bubílková o Krampolovi: VZTAH MĚLI JAKO KŠEFT!

Dnes Bubu vrací úder Krampolovi.
Dnes Bubu vrací úder Krampolovi. (Blesk)

Konečně kápla božskou! Populární satirička a glosátorka Zuzana Bubílková (70) promluvila, jak to bylo s ní a Jiřím Krampolem (84). „Náš vztah byl jen o penězích,“ řekla Bubu bez obalu.

Znali se ještě z dob Divadla Jiřího Grossmanna. Dohromady se ale dali až v roce 2019 na soustředění Muže roku v Tunisku, kde se spontánně spolu dostali na jeviště. A s úspěchem.

Spory s manažerem

Krampol pak za mnou v letadle přišel, že bysme spolu mohli dělat. Pak nastalo, že když jsme se někde objevili, dělali z nás pár. Napřed jsme se tomu smáli, ale pak jsme si řekli, že je to dobré. Nevymlouvali jsme to nikomu a udělali si z toho kšeft,“ přiznává moderátorka. Jenže nastaly potíže. „Jirka je obklopený lidmi, kteří žárlili, že společně máme víc vystoupení než s nimi. A já jsem rázně odmítla, aby kšefty, které domluvím já, šly ještě přes manažera. Proč? Takže Jirka byl mezi mlýnskými kameny – mezi mnou a manažerem,“ říká Bubílková.

Dvakrát ji urazil

Potom ji Krampol dokonce urazil. „Nalepily se na něj různé mladé dívky, které on miluje, lidé mi začali posílat jejich fotky, a dokonce video, na kterém Jirka ve společnosti jedné téhle dívky na celou hospodu vykřikuje – Bubílkovou mi ani nepřipomínejte, ta mě jenom se*e!“ vzpomíná glosátorka. „Naštval mě tak, že s ním dodnes nekomunikuji a neudržuji žádný kontakt!“ říká Bubu důrazně.

Bubílková o Krampolovi: Náš vztah byl jen o penězích!

Video se připravuje ...

Navíc měl Jirka zdravotní problémy, nenechal si poradit, že nemá nikam chodit, přes její radu vymetal akce a ve finále se vše svedlo na ni, že ho tahá po nevytopených sálech. „To mě urazilo, ať se na mě nikdo nezlobí, to už nehodlám opakovat,“ zakončila rázně v novém pořadu Kápni božskou!, který se na webu i Facebooku Blesku vysílá v přímém přenosu každou středu od 13 h.

Rozdělila je i satira

V Divadle Jiřího Grossmanna dělala Bubílková politickou satiru s Miloslavem Šimkem (†63). „V první části vystupoval Šimek s ním, v druhé části se mnou. Krampol nikdy satiru dělat nechtěl,“ vzpomíná glosátorka s tím, že po čase se soubor začal drolit, protože satira byla čím dál žádanější. Krampol navíc začal moderovat úspěšný pořad televize Prima Nikdo není dokonalý, který na obrazovkách vydržel přes deset let, takže cesty kolegů se rozešly.

Jiří Krampol: Štve mě, jak ze mě všichni dělají chcípáka

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.