Další poprask okolo Bubu: Do Bubílkové se pustil u i... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Další poprask okolo Bubu: Do Bubílkové se pustil už i...

Bubílková si dělá šoufky z celebrit
Bubílková si dělá šoufky z celebrit (Marek Pátek)

Komička Zuzana Bubílková (70) objevila kouzlo a sílu sociálních sítí a bez servítklů si dělá šoufky z českých celebrit. A jak už to tak bývá. Někteří to vítají a nešetří palci nahoru, jiným její zábava na cizí účet už moc nevoní...

Sranda přece musí být a smích léčí. Přesně tak přistupuje Bubílková ke své aktivitě na Instagramu. Jenže - občas se to nesetká s úspěchem. Když parodovala Dádu Patrasovou slovy: „Po běhání mám žízeň jako Dáda,“ čímž narážela na její alkoholové eskapády, dostala od Patrasové pořádně za uši. Své jí k parodii na svatbu Vémolových, kde pronesla: „Slibujeme před bohem a Krampolem, že si nebudeme věrni“, řekla i sama Lela. Teď se do ní začali pouštět i zastánci Karlose a Lely. 

Koronavirus sílí! Další země vstoupí do NATO a Bubílková si vystřelila z Dády. Jak reagovala?

Video se připravuje ...

„Dělám třicet let i mnohem drsnější vtípky na celebrity a nikdo si toho nevšiml. Tady jich dám pár takových, a udělá to humbuk na dvě republiky. Byla jsem překvapená, protože mi třeba ze Slovenska nadávali kvůli Lele,“ řekla na svou obhajobu v rozhovoru pro iDnes.cz Bubílková. Co na plat. Políček dostala i tak. „To bylo opravdu drsné. Samozřejmě, že si vůbec asi ani nepřečetli, co to je, nebo kdo tam je, podle toho, co mi tam jedna sledující psala. Vůbec nešlo o tu nevěru. Šlo o parodii toho celého, co předvedli pro média. Protože normální svatba by asi nikoho až tak nezaujala, tak udělali prostě tento cirkus. A já jsem to vlastně zesměšnila, nadnesla, parodovala, což nikdo nepochopil. Mladí už asi nečtou ty řádky, co tam jsou připsané. A jedna uživatelka mi napsala k mé fotce se synem: „No, tak ten váš vám určitě bude nevěrný! Jak tak koukám na vás a na něho, i když máte spolu dítě!“. Můj syn byl tak naštvaný! Říkala jsem mu, že to má z toho, že vypadá staře!“ vrátila se k interpretaci rozporuplné svatby Vémolových, která vlastně svatbou vůbec nebyla. 

Bez urážky Zuzany Bubílkové: Jubileum královny Alžběty a slet čarodějnic

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
1. 2. 2023 • 13:14

Vážená paní Bubílková, jste prima, nedejte se otrávit, vtipná, inteligentní, nápaditá, kreativní. Máte naprosto pravdu, lidé už se neumění smát, pobavit se sami s přáte­li..­..elek­troni­ka nás zničila, mládež nečte, úroveň vzdělání je smutná, takže oni ti lidičky už ani nechápou ironii, nadhled, srandu vtip. Buďte mooooooc zdravá a pokračujte v tom dále. Vážím si, že jste přišla do Prahy a začala mluvit česky, to žádný ze Slováků nikdy neudělal, to je projev úcty k Čechům a k jeho jazyku, za mě bravo!!!!!! Díky, že jste.

Uživatel_5461206
3. 9. 2022 • 00:46

Bez Šimka je chudinka nezábavná.

Božena Marková
2. 9. 2022 • 19:15

Od jakživa ji nesnáším. Ona a komička?Myslí si,že je hvězda humoru. Říkám jí Ro....cha. Když se objeví v televizi, vypínám. Ať je ráda, že neparodují její osobu. No, nevím, jestli by jí bylo do smíchu 👀😳👽

Božena Marková
2. 9. 2022 • 19:13

Oba jsou neposlouchatetelný a nekoukatelný starý ubožáci

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.