Infantilní dáreček pro třicítku Koktovou: A tajně připravovaná párty | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Infantilní dáreček pro třicítku Koktovou: A tajně připravovaná párty

Ornella slaví 30. narozeniny.
Ornella slaví 30. narozeniny. (Instagram)

Dnešním dnem se Ornella Koktová (30) řadí mezi třicátníky! Influencerka popsala, jak významné kulatiny oslaví, a nutno dodat, že uspokojí jak své dospělé já, tak i dětskou dušičku, kterou v sobě každý do jisté míry má.

Věk je pro ni jen číslem a s třicítkou na krku Ornella rozhodně problém nemá. Přeci jen se již ve dvaceti stala maminkou, a tak si v podstatě odbyla to, co mnohé třicátníky teprve čeká. „Hodně lidí to prožívá. Mají pocit, že snad přes noc zestárnou. Já to tak nemám. Pocitově to přecházím. Vůbec mě to neděsí. Vnímám to pořád jako mládí. Spousta starších totiž považuje třicítku za směšné mládí, skoro dětství. Mám hrozně práce, do toho děti, takže svůj věk a narozeniny opravdu nijak neprožívám,“ přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz.

Trojnásobná matka Ornella Koktová: Další operace břicha!

Video se připravuje ...

Oslavy ale nepodcenila. Naplánovala si rovnou dvě. Tu první si dopřeje již dnes se svým manželem Josefem Koktou (65). Večer se ovšem dle jejích slov ještě může vyvinou zcela jinak… „V den narozenin mám ale domluvené hlídání, s manželem Pepou si zajdeme na večeři a budeme mít krásný večer. Ve skutečnosti to bude strašně tajně připravovaná párty, ale já dělám, že o ní vůbec nevím,“ uvedla vše na pravou míru Ornella.

Čtvrteční Prostřeno!: Kdo dokázal víc?!

Video se připravuje ...

Druhou oslavu spojí s nejstarším synem Quentinem, jenž letos slaví 10. narozeniny. Dárkem potěší nejen jej, ale i sebe. Čeká je totiž výlet do Francie, kde se nachází i oblíbený pohádkový park. „Z Disneylandu bude Quentin nadšený, ale já taky, nikdy jsem tam nebyla a vždy jsem tam chtěla jet. Už teď mám všechno koupené a přichystané, včetně plánu skoro hodinu po hodině. Bude to infantilní dáreček k našim dvojitým kulatinám,“ dodala natěšená Ornella.Přečtěte si
Jana Nováková
18. 2. 2023 • 01:09

Ornella je hezká ženská.Kokta omládl díky ní a malým dětem.Žijou normální spořádanej život,o děti se starají.V tý jejich rodině je na palici jenom Ornely máma.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.