Brzy to praskne! Velké odhalení Ornelly Koktové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Brzy to praskne! Velké odhalení Ornelly Koktové

Ornella a Josef Koktovi
Ornella a Josef Koktovi (archiv)

Oblíbená reality show Výměna manželek se zřejmě dočká dalšího hvězdného páru. Podle informací webu eXtra.cz odvysílá TV Nova díl, v němž bude účinkovat modelka a influencerka Ornella Koktová (29) se svou rodinou.

Smlouva manželský pár zavázala slibem mlčení, vrabci na střeše si však již delší dobu cvrlikají, že reality show Výměna manželek poodhalí život Ornelly a Josefa Koktových (65). Ti už ostatně mají s natáčením reality show zkušenosti díky konkurenční FTV Primě, která před pár lety vysílala rodinnou show Štiky.

Trojnásobná matka Ornella Koktová: Další operace břicha!

Video se připravuje ...

Jakoukoli souvislost s nováckou reality show, v níž zazářily i takové hvězdné páry jako Míša Tomešová (31) s manželem Romanem (34) či politik Matěj Stropnický (39) s hercem Danielem Krejčíkem (28), ale zatím oba popírají. „To bude nějaký omyl,“ reagoval na dotaz výše zmíněného webu podnikatel Josef Kokta. Samotná Ornella se k tomuto tématu zatím vůbec nevyjádřila.

Z oblasti Benešovska se však šíří drby o tom, jak byla v létě Ornella spatřena v restauraci, kde měla pracovat. Podle všeho tak Ornella zavítala do rodiny, která podnik vlastní. „Bylo to někdy v létě, datum už si nepamatuju. Před vstupem jsme museli souhlasit, že budeme natáčeni. Říkali, že jde o Výměnu manželek, a překvapilo mě, když jsem tam uviděl kmitat Ornellu Koktovou. Ale musím říct, že mě překvapila, jak umí vzít za práci. Nebála se, že se jí zlomí nehtíček,“ uvedl tamější zdroj. Vypadá to tedy, že se dříve či později diváci Novy budou mít na co těšit!

Výměna manželek: Míša Tomešová neudržela slzy, co se stalo?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Sýkorka Borka
23. 1. 2023 • 17:40

Bola by som veľmi rada, keby táto rodina v reality účinkovala. O šikovnosti Ornely nepochybujemL Je podľa mňa zo Štik najrozumnejšia,baba do voza,aj do koča...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.