Burešová v slzách! Nečekaná zpráva od Brodské | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 5. října 2023

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Burešová v slzách! Nečekaná zpráva od Brodské

Tereza Brodská a Eva Burešová
Tereza Brodská a Eva Burešová  (Foto FTV Prima)

Dvojnásobná maminka Eva Burešová (29) si po porodu druhého syna Tristana užívá pomalý návrat do práce! Aktuálně ji nejvíc zaměstnává natáčení ZOO. Do té se však k radosti diváků nevrátila sama, ale i s Terezou Brodskou (54), která obsadila roli její tchyně a hned jí vysekla poklonu, po které se Evě začaly po tvářích koulet slzy velké jako hrachy. 

Brodská totiž převzala iniciativu nad scénářem seriálu. „Chtěla jsem ti moc pogratulovat k miminku. Nejen jako mamince, ale i skvělé pátračce a holce. Moc mě mrzí, že jsem to dodnes neudělala,“ řekla Burešové při jedné ze scén, jak informoval deník Super.cz. A bylo hotovo! Evě se nepodařilo udržet poker face a projevila emoce ve své plné síle. 

Eva Burešová a Přemek Forejt: Umístění ve Slavíku pro mě není důležité

Video se připravuje ...

Pokud jde o empatii, Burešové bylo naděleno štědře. Často sdílí i střípky ze svého života na sociálních sítích, ze kterých přímo sálá láska. „Tak mám za sebou první smečkovej výlet. Skoro dvě hodiny v autě s dítětem lásky číslo jedna a dítětem lásky číslo dvě, plus slečna Nairobi. Vše jsme zvládli na jedničku. Všichni celou dobu spali. Což je překvapením. Já nespala. Já si užívala cestu a pořád jsem se tak usmívala, protože mi bylo celou dobu strašně krásně. Pořád mi je strašně krásně,“ okomentovala na Instagramu před časem první rodinný výlet. 

Nejvíce ji ale dojímá spojení Tristana a partnera Přemka Forejta (35). „Když jste přesně tam, kde máte být,“ napsala pod jeden ze snímků, kde Přemek chová malého.

Eva Burešová opouští ZOO: Podívejte se na její loučení

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.