Eva Burešová po porodu: Velký návrat do ZOO | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Eva Burešová po porodu: Velký návrat do ZOO

Eva Burešová a Tomáš Klus
Eva Burešová a Tomáš Klus (foto: FTV Prima)

Fanoušci se dočkali! Eva Burešová (29) se coby Viki vrací do primáckého seriálu ZOO. V červnu odešla na mateřskou a v srpnu přivedla na svět druhého syna Tristana Williama. Herečka už má za sebou i první kostýmovou zkoušku. Po porodu se jí totiž změnila postava.

A změní se i její Viki. „Teď jsme měli zkoušku kostýmů, které jsme museli změnit, protože moje postava se změnila. Nemyslím postavu Viky, ale tu svou,“ přiznala Burešová v pořadu Showtime. „Máme tam spoustu nových kousků. Chtěli jsme je trošku obměnit, protože už i postava Viky má miminko, tak se jí změnil šatník. Ten můj reálný se také dost změnil,“ uvedla Eva s tím, že se mají diváci na co těšit.

Eva Burešová opouští ZOO: Podívejte se na její loučení

Video se připravuje ...

Její Viki odcestovala v seriálu do Bruselu a návrat vůbec nebude slavný. Její byt totiž okupuje fotograf podání Tomáše Kluse (36) a soužití nebude cesta růžovým sadem. Jediné, co nedrhne, je předání koncertování Lady X v klubu. Václav Noid Bárta (42) se už na svou tajuplnou zpěvačku moc těšil. S Evou Burešovou se do ZOO vrací také Tereza Brodská (54), matka krasavce Roberta Urbana (36). Je pro ni připravena láska v podobě Vladimíra Kratiny (70).

Nové tváře: Soukup a Suchánek

Novou postavou bude Pavel Soukup (74). Zahraje si dědečka majitelky psího útulku, která má problémy s pozemkem, na němž pejsky chová. I okolo pohublé Pavly Tomicové (60) začne být nenadále živo. Na scéně se objeví její bývalý manžel, kterého hraje Michal Suchánek (57). Je majitelem cirkusu, který potřebuje už zrušit, a buduje proto pojízdný zvěřinec.

Freimanová: Peklo s Pavelkou

Těžké chvíle čekají Veroniku Freimanovou (67) coby ředitelku zoo. Sabina Laurinová (50) v rozčilení zapomene poslat sponzorský dar, a to šéfové zlomí vaz. Zůstane sice v zoo, ale na nižší pozici. Navíc jí scenáristé připravili domácí peklo. Na manžela v podání Ondřeje Pavelky (67) praskne, že má šestileté nemanželské dítě. Pro ředitelku Roklovou to bude moc těžká jarní sezona.

Eva Burešová a Přemek Forejt: Umístění ve Slavíku pro mě není důležité

Video se připravuje ...

Polišenská: Zanevře na muže

Slibně se rozvíjející vztah mezi Lucií Polišenskou (36) a Janem Vápeníkem (45) dostane vážnou trhlinu. Jan se po mozkové mrtvici vrátí ke své bývalé ženě a chystá se s ní znovu k oltáři. Sympatická ošetřovatelka na chvíli zanevře na proradné muže, ale pak ji policista v podání Filipa Kaňkovského (37) přesvědčí, že to s chlapama zase není tak zlé.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.