Oblíbenou Slunečnou pohřbil jediný herec: Tajný plán s Burešovou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Oblíbenou Slunečnou pohřbil jediný herec: Tajný plán s Burešovou

Poslední scéna Evy Burešové v ZOO
Poslední scéna Evy Burešové v ZOO (FTV Prima, archiv)

Rodinný seriál Slunečná trhal rekordy ve sledovanosti. Porazil dokonce i legendární Ordinaci v růžové zahradě. Když se pak oznámilo, že Slunečná bude končit 164. dílem, diváci byli v šoku. Údajně to bylo ale s koncem úspěšného seriálu tak trochu jinak a stál za ním jeden z jeho hlavních hrdinů.

Nedávalo smysl, proč by tak oblíbený seriál končil tak brzy. Teď už to do sebe ale začíná všechno hezky zapadat. Ve Slunečné hráli ústřední role Eva Burešová (29) a Marek Lambora (27), bez nich by to zkrátka nebylo ono. A jelikož se jeden z nich rozhodl jít trochu jinou cestou, bylo jasno. „Slunečná samozřejmě měla jet dál, ale skončila proto, že se Marek Lambora (27), kterého ten seriál vyšvihl, rozhodl, že od teď chce dělat umění a ne nekonečný seriál,“ prozradil webu eXtra.cz zdroj přímo z TV Prima.

Eva Burešová a Přemek Forejt

Video se připravuje ...

Lamboru to více táhlo ke hraní na prknech a nechtěl skončit jen jako seriálový herec. Otázkou ale je, jestli si finančně nepřihoršil. „S manažerkou se snažíme řešit, kam bych chtěl jít, co dělat…, ale ne vždy to vyjde. Ne vždycky přicházejí nabídky v dobu, kdy bych si to představoval,“ přiznal letos na jaře herec v rozhovoru pro Refresher.

Slunečnou vystřídal seriál ZOO a tentokrát byli tvůrci opatrnější. Hlavní postavy totiž nejsou dvě, ale rovnou čtyři! Jedné z hlavních rolí se opět ujala Eva Burešová, která si ale kvůli těhotenství dala na čas pauzu. Do seriálu se má vrátit ale už velmi brzy. „Natáčet začne hned po Novém roce a diváci se jí na obrazovkách znovu dočkají někdy v dubnu, zhruba před stým dílem,“ pronesl zdroj z produkce seriálu ZOO pro eXtra.cz. Zatímco Lambora se chtěl seriálové nálepky zbavit, Burešová jako kdyby se snažila si ji zuby nehty udržet. Koneckonců má dvě děti a ví, jak je v dnešní době stabilní příjem důležitý.

Eva Burešová opouští ZOO: Podívejte se na její loučení

Video se připravuje ...Přečtěte si
Radka Raduška
8. 12. 2022 • 09:01

A vás někdo nutí koukat na seriály? Když vás to nezajímá tak na to nekoukejte. Ale neurážejte. Ani ty seriály a ani Evu Burešovou. Je to skvělá herečka, zpěvačka a i jako žena je skvělá.

Radek Polák
15. 11. 2022 • 11:56

Slunečná , ZOO a další šílene paskvily pro herce , kteří se do skutečných filmů nehodi . Viz . Burešová . Ví vůbec hambáč z Holomúca či je to dítě ? 😂

Tomáš Holeček
15. 11. 2022 • 07:47

Ano, byl to vytečný seriál tak do 30. dílu. Pak už jen natahovaná nuda. Seriál by měl mít tak 20 dílů.

Uživatel_5457057
14. 11. 2022 • 19:41

A vás nutil někdo koukat?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.