Rychlíková po rozchodu s Vodochodským: Randí s Lamborou?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. června 2023

Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav

Rychlíková po rozchodu s Vodochodským: Randí s Lamborou?!

Vytvořil se v českém showbyznysu nový pár Marek Lambora a Sára Rychlíková?
Vytvořil se v českém showbyznysu nový pár Marek Lambora a Sára Rychlíková? (Czech News Center / Rusinova Maria, Marek Pátek)

Milenci Sára Rychlíková (23) a Vojtěch Vodochodský (29), kteří se poznali během natáčení seriálu O mě se neboj, už netvoří pár. Srdce krásné herečky má totiž tlouct pro jiného seriálového fešáka – Marka Lamboru (27) ze Slunečné.

Ještě koncem loňského roku představitel Petra Sepéšiho v minisérii Iveta Vojtěch Vodochodský potvrdil svůj vztah se Sárou. Jenže láska jim moc dlouho nevydržela. „Mezi Vojtou a Sárou to skončilo neslavně. Dostal od ní kopačky a nese to opravdu špatně,“ prozradili jejich společní přátelé webu eXtra.cz.

Staronový pár? Hvězda Slunečné Lambora a misska Bezděková opět spolu!

Video se připravuje ...

Sářino srdce teď podle informací deníku Aha! tluče pro Lamboru. Ten v minulosti chodil s modelkou Andreou Bezděkovou (28). Uvidíme časem, jestli se v českém showbyznysu skutečně zrodil nový zamilovaný pár.

Mafiánská přestřelka ve Slunečné. Lambora v ohrožení života?!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.