Hvězda ZOO Eva Burešová 5 měsíců po porodu: Řádí jako Whitney! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. června 2023

Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert

Hvězda ZOO Eva Burešová 5 měsíců po porodu: Řádí jako Whitney!

Svádí kolegu na place.
Svádí kolegu na place.  (Foto Aha – Martin Hykl, ara)

Vrátila se nejen do seriálu ZOO, ale i na muzikálová prkna. Jen 5 měsíců po porodu to Eva Burešová (29) roztáčí v karlínském divadle jako Whitney Houstonová (†48) ve filmu Osobní strážce. Jejím bodyguardem je Hynek Čermák (49).

Do premiéry zbývá necelý měsíc a maminka pětiletého Nathaniela a pětiměsíčního Tristana Williama propadá beznaději. „Včera jsem měla velkou krizi, odjížděla jsem domů a myslela jsem, že už se v životě na prkna karlínského divadla nevrátím,“ přiznala deníku Aha! Burešová na čtvrteční zkoušce muzikálu The Bodyguard.

Kritické dny

„Vždycky přijde jeden kritický den, kdy má člověk pocit, že už vůbec nic neumí, protože těch informací je denně strašně moc. Každý den se posouváte, řeknete si, dneska se naučím choreografii, zítra si do toho přidám zpěv, další den tomu dám herectví a další věci, no a najednou je toho hodně. Člověk si projde zkratem a má pocit, že mu vůbec nic nejde,“ vysvětlila. Když se ale svému muzikálovému strážci Hynku Čermákovi (49) a dalším kolegům svěřila se svými pocity, podrželi jí se slovy, že v tom není sama, a hned bylo líp.

Eva Burešová a Přemek Forejt: Umístění ve Slavíku pro mě není důležité

Video se připravuje ...

Malý nespí

Jelikož se Eva vrátila do práce velmi rychle, bojuje i se svým tělem. „Je to náročnější, protože to tělo není ještě úplně stoprocentně ve formě, jako bylo předtím. Ale to je otázka pár týdnů a budu zase zpátky tam, kde jsem byla. Necítím, že by to byl velký průšvih,“ prozradila Eva. Zato mladší syn jí dává zabrat. „Teďka je to o něco složitější v tom, že Tristánek poslední noci jako naschvál úplně nespí,“ posteskla si. Naštěstí se jako maminka může spolehnout na svého partnera, šéfkuchaře Přemka Forejta (35), který se o jejich synka vzorně stará.

 Poprvé v muzikálu

Pro Hynka Čermáka to bude první muzikálová role. „Chtěl jsem to zkusit, obsáhnout takový prostor. Je to látka, která mě z nostalgie zajímá, a po první čtené zkoušce jsme zjistil, že jsem opravdu udělal dobře. Taky to je letité přátelství s režisérem Antonínem Procházkou, se kterým se známe z jiných projektů,“ řekl Aha! herec, který v muzikálu představuje ochránce Franka Farmera. Toho ve stejnojmenném filmu ztvárnil Kevin Costner (68).

Burešová a Forejt: Z čeho byl Přemek nervózní? A jak se Eva cítí po porodu?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.