Monarchie v troskách? Opouštějí ji další členové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 2. dubna 2023

Svátek slaví Erika, zítra Richard

Monarchie v troskách? Opouštějí ji další členové

Britská královská rodina.
Britská královská rodina. (profimedia.cz)

Poprask okolo odchodu vévodů ze Sussexu ještě pořádně neutichl a už se balí kufry zase. Princezna Eugenie, která nedávno světu oznámila radostnou novinku, že s manželem Jackem Brooksbankem čeká druhé dítě, zvažuje stěhování do Kalifornie. 

Vidina jednoduchosti vychovávat děti mimo tlak britských pravidel je lákavá i pro další monarchy. Vnučka královny Alžběty se má již podle tajných zdrojů rozhlížet po nemovitosti v Kalifornii a kdo jiný by jí s tím pomáhal než znalci terénu - Harry (38) a Meghan (41). 

Třaskavý dokument Harry a Meghan: další ukázky, další bouře

Video se připravuje ...

Princezna se nikdy netajila tím, že s myšlenkou Sussexů sympatizuje. Jako jedna z mála členů monarchů je s nimi dokonce v pravidelném kontaktu. V tuto chvíli si má Eugenie i s manželem již vybírat mezi konkrétními domy, které vytipovali právě Harry a Meghan. Vše tak nasvědčuje tomu, že brzy budou mít Sussexové konečně na blízku někoho z rodiny.

Meghan, vévodkyně ze Sussexu: Čím rozvedená herečka okouzlila prince Harryho

Video se připravuje ...Přečtěte si
Milla
15. 2. 2023 • 09:05

Pro Ahel-je otázka jestli je to vůbec pravda,Eugenie a Jack by na nemovitost v Kalifornii neměli prachy.Mimochodem nejsou monarchové,ten titul patří pouze a jedině králi.Velký rozdíl mezi Harrym a Meghan a Eugenií a Jackem je že zatímco první byli členy té skupiny royals kteří pracují pro monarchii a Británii ,Eugenie a Jack mezi nimi nejsou takže oni by se žádným povinnostem nevyhýbali ani kdyby Aha mělo výjimečně pravdu.Oba mají civilní povolání,Eugenie pracuje pro uměleckou galerii,Jack vlastní noční klub a zastupuje v Británii výrobce nějaké značky alkoholu.Zřejmě by se stěhovali za moře jen kdyby tam měli pracovní nabídku i když patrně zdědili nějaké peníze po královně.

AHel
14. 2. 2023 • 17:25

Považuji to za zradu, jsou vyvolení, měli by si toho vážit, fakt to pvažuji za hnus. Nabrali prachy a teď hurá do světa a užívat si. Když nic nebudou dělat, tak to budou lidi k ničemu. Aby mohli jejich děti žít bez tlaku, tak by se z nich museli stát "normální lidi" no ale to "princátka" zase nechtějí. Nevděčníci hnusní, jen královna zemřela, tak všichni zlenivěli, jako by ve finále dělali něco těžkého, možná to je vopruz, ale větší vopruz je pracovat s dvěmi vysokými školami za pár korun. Ono v Americe není o co stát, tam je budou mít jako cvičené opice. Amíci padají na hubu z monarchů! Vypadá to na přetvářku za účelem si válet šunky.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.