Stačila fotka a… Harry a těhotná Meghan už znechutili i muslimy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. května 2024

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Stačila fotka a… Harry a těhotná Meghan už znechutili i muslimy!

Meghan a Harry vzali hold Dianě. Ta před 36 lety na Valentýna oznámila, že je podruhé těhotná.
Meghan a Harry vzali hold Dianě. Ta před 36 lety na Valentýna oznámila, že je podruhé těhotná. (archiv)

Vévodové ze Sussexu oznámili světu radostnou novinku. Jejich syn Archie se konečně dočká sourozence. Jenže i tímto pozitivním sdělením si opět pohněvali část veřejnosti. Důvodem byla podivná kompozice snímku. Ale nejen to!

Hlavním poselstvím mělo být Meghanino zaoblené bříško. Jenže pojetí fotky bylo vážně nepovedené. Na první pohled totiž spíš všechny upoutala Harryho chodidla. „V mnoha arabských, muslimských, hinduistických a buddhistických zemích je ukazování chodidel známkou neúcty,“ pozastavuje se nad snímkem jeden z komentujících. „Ano, v hodně zemích to je hluboce urážlivé! A také nafoukané a arogantní. To by měl dobře vědět po těch letech v královské rodině,“ přitakává další.

Chudák Eugenie

Dvojice ale vytočila veřejnost ještě něčím jiným. Nejenže oznámili příchod nového potomka na sv. Valentýna, tedy přesně ve dni, kdy to v roce 1984 učinila i Harryho maminka princezna Diana. Opět tím ale zastínili i jinou členku královské rodiny – princeznu Eugenii, která přivedla na svět prvorozeného syna jen pár dní před tím. Té přitom Meghan vstoupila do cesty už po několikáté. V roce 2018 kvůli bývalé herečce musela princezna přesunout svoji svatbu. A ani teď si vévodkyně neodpustila její novou životní etapu, ke které pozornost patří, zastínit.

Hurá do médií

Zarážející na celé věci je to, že se jen o několik týdnů dříve rozhodli ze sociálních sítí odejít a tvrdili, že do USA zamířili proto, aby mohli žít život sami pro sebe, v soukromí. Tak proč se zase dobrovolně vydali mediálními humbuku všanc?

„Harry a Meghan oznámili těhotenství a zveřejnili tuto kýčovitou fotku, aby zajistili, že média dají příběhu o jejich soukromém životě větší důležitost. Zřejmě v jejich poslední odvážné snaze zabránit stejným médiím, aby se na jejich soukromý život zaměřovala,“ okomentoval dle Expres.cz událost sarkasticky oblíbený moderátor Piers Morgan. Nezbývá, než souhlasit!

Harry s Meghan natočili podcast s malým Archiem. Popřál všem šťastný nový rok!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Milla
31. 3. 2021 • 01:01

Přehá­níte,­váže­ní.E­ugenie rozhodně nepřesouvala svatbu,byla tak jak se určilo.Ne že by těch dvou šašků nebylo dost ale nesmysly si vymýšlet nemusíte,to se nedělá.

Shimmir
17. 2. 2021 • 18:03

Tak jsem marně hledal, kde je Harry bos.
Nebo snad vadí i to, že nemá háv až na zem, ale kalhoty a nohy ve střevících.
Ostatně, ve jmenovaných zemích se třeba před vstupem do mešity zouvá!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.