Tak tohle bude bomba! StarDance ovládne Krainová s pořádným fešákem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 30. ledna 2023

Svátek slaví Robin, zítra Marika

Tak tohle je bomba! StarDance ovládne Krainová s pořádným fešákem

Simona Krainová
Simona Krainová (CBD Nano)

Další série StarDance bude pořádná jízda. Na scénu se totiž dost možná vrací královna parketu - Simona Krainová (49) a nebude sama! Proslýchá se, že se představí s pořádným fešákem, Vildou Šírem z Love Islandu, kterému padaly k nohám ženy všech věkových kategorií. 

Ačkoli je na oficiální vyhlášení účastníků brzy, vypadá to, že karty jsou rozdány dobře. Pokud se totiž ve StarDance objeví tento taneční pár, skvělá show a perfektní taneční výkony jsou zaručeny.

Simona Krainová: Na zimu zmizíme do tepla, nechceme platit za plyn

Video se připravuje ...

Oba už mají s podobnou taneční soutěží zkušenosti. Vilda se protančil až do finále slovenského Let´s Dance a podle zjištění Expres.cz měl utrousit, že se objeví i ve StarDance. Navíc s ním Simona sdílela taneční video a vypadá to, že pár spolu již trénuje první kroky. 

O tom, že tihle dva spolu něco chystají, vypovídá i popisek k videu. „Vždycky mě bavily nové výzvy a kroky do neznáma - i ty taneční,“ napsala k taneční ukázce Krainová a připojila i hashtag - #ComingSoon - tedy v překladu - už brzy. Tak se tedy těšíme.

Simona Krainová: Jestli chcete žít v tuně sádla, tak si v něm žijte

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.