Nemilosrdný osud poroty StarDance! Budou padat hlavy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 24. března 2023

Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Nemilosrdný osud poroty StarDance! Budou padat hlavy

Porota už nebude jako dřív
Porota už nebude jako dřív (Pavel Machan)

Další ročník divácky oblíbené taneční soutěže StarDance se blíží. Oproti minulému roku ale přinese nečekané změny. Podle informátorů se má patrně ruku v ruce s rozpočtem ztenčit i porota!

Už to nebude jako dřív! Hvězdné porotě ve složení z minulých ročníků je konec! Podle důvěrných informací ze štábu se televize rozloučí s Richardem Genzerem (56) nebo Janem Tománkem, kteří jsou v porotě nejkratší dobu.

StarDance: Předchozí série - první vyřazení a vítězové

Video se připravuje ...

Nově mají v porotě sedět pouze tři porotci. Televize se patrně nepřipraví o Tatianu Drexler a Zdeňka Chlopčíka, půjde tedy jen o to, kdo je doplní. 

„Je ještě daleko do definitivního rozhodnutí, času je dost, ale rýsuje se to a divil bych se, kdyby se Česká televize nakonec ještě rozhodla jinak. Usmysleli si, že to bude pro diváky atraktivnější, když se k tanečním výkonům budou vyjadřovat jen tři,“ uvedl tajný zdroj pro eXtra.cz. 

Blesk Podcast: Jan Tománek promluvil o koronaviru ve StarDance

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.