Marie Růžičková ruší práci: Míří na operační stůl | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 21. července 2025

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Marie Růžičková ruší práci: Míří na operační stůl

Marie Růžičková musí na operační stůl
Marie Růžičková musí na operační stůl (Instagram)

Manželka hokejového trenéra nemá chvíli klid. Sotva se jí diář začal plnit novými klientkami, už musí práci rušit. Důvodem je totiž nevyhnutelná operace, která ji jistě na nějaký čas vyřadí z provozu. 

Marie Růžičková (34) na svém Instagramu sdílela znepokojující zprávu. Míří totiž pod kudlu. “Děvčátka, mám poslední tři termínky před operací. Pak až v novém roce,” podala hlášení. Rázem se vyrojily obavy o její zdraví, vážné komplikace ale popřela. Jde spíš o estetický zákrok. 

„Není to nic vážného. Jdu na prsa. Nechtěla jsem to rozkřikovat, než budu mít po operaci. Čeká mě předoperační vyšetření. Třeba mě nevezmou. Potřebuji vyměnit implantáty, mám je už dlouho,” upřesnila důvod návštěvy kliniky a následné pracovní indispozice pro eXtra.cz. 

Marie Růžičková promluvila ke svým haterům

Video se připravuje ...

 

 



Přečtěte si
Miluše Skácelová
5. 12. 2022 • 20:02

Moje řeč,je to strašné,jak se to může někomu líbit???Kterému chlapovi,vždyť je to všechno umělé??!!!
A dcera bude mít vzor v téhle matce??
Bývala docela hezká,když se seznámili....škoda.

Uživatel_5348500
1. 12. 2022 • 19:19

Vypadá strašně, ale jí se to líbí být umělá, to sama řekla. Hlavně, že se to taky líbí Růžičkovi. Ale jinak se leknum když ji vidím, fuj.

Pavel Rybín
1. 12. 2022 • 11:23

Každý má volbu, co se svým tělem udělá. Tak i paní Růžičková. Jí přeji, ať jí operace dobře dopadne, pokud na ní půjde. Jen bych dodal, že by redaktor měl změnit prášky. Už jen proto, že k fotografiím přidal popisek "zatraceně sexy žena". Ano, byla nádherná, než potkala plastického chirurga...

Uživatel_5557449
1. 12. 2022 • 10:05

FUJ!To jsem se lekla!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry