Brodská nemůže za mámou! Na vině je zákeřný virus | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. července 2024

Svátek slaví Jakub, zítra Anna

Brodská nemůže za mámou! Na vině je zákeřný virus

Tereza Brodská nemůže za maminkou Janou Brejchovou
Tereza Brodská nemůže za maminkou Janou Brejchovou (Archiv Blesku)

Několik měsíců propadala Tereza Brodská (55) postupně zoufalství! Jeden zápal plic u ní střídal druhý a nikdo nevěděl proč. Dokonce dostala zákaz navštěvovat svou maminku Janu Brejchovou (84), která posledních deset let žije v léčebně dlouhodobě nemocných.

Tereza patří mezi velmi vytížené herečky a i obyčejná viróza jí komplikuje život. Produkce divadel či televizí musejí měnit plán, proto se vždy snažila co nejrychleji vrátit k řemeslu. Jenže v posledních měsících přišly hned čtyři zápaly plic za sebou a lékaři nemohli najít příčinu.

7 pádů: Brodská zavzpomínala na dětství, prozradila, co způsobilo svár mezi nejlepšími kamarádkami Brejchovou a Jiráskovou

Video se připravuje ...

Bude v pořádku

„Mám obrovskou radost, protože už víme, co za tím je. Mám RS virus, což je skvělé,“ překvapivě pronesla Tereza. A hned to také vysvětlila. „Mám z toho radost, protože už víme s lékaři, co léčit, a brzy vše bude zase v pořádku,“ svěřila se Brodská, která také bude brzy smět na návštěvu za maminkou. „Nemohla jsem tam za ní. Nechtěla jsem nic riskovat, když jsem nevěděla, co mi je. Ale už se na ni těším,“ pronesla plna optimismu hvězda veleúspěšného seriálu Smysl pro tumor. „Moc se těším! Už za pár dní začnu zase pracovat a je to obrovská úleva vracet se mezi kolegy a před diváky,“ dodala Brodská.

Jana Brejchová – největší ikona československého filmu

Video se připravuje ...

Smutek v rodině

Alespoň na ní maminka nemohla poznat, že mají v rodině smutnou událost – smrt Hany Brejchové. „Já jsem se tuhle smutnou zprávu dozvěděla před pár dny od bratra. Mamince to sdělovat nebudu. Dlouhá léta se s Hanou neviděly. Maminka je vážně nemocná a já nechci, aby jí tato zpráva ještě přihoršila,“ řekla Aha! Tereza.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.