Okolí Vondráčkové bije na poplach: Hele, ty už chodíš opravdu jak vagabund | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. března 2023

Svátek slaví Emanuel, zítra Dita

Okolí Vondráčkové bije na poplach: Hele, ty už chodíš opravdu jak vagabund

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková (Blesk:David Kundrát/Czech News Center)

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (42) je teď v hledáčku médií především kvůli údajnému vztahu s MMA zápasníkem Zdeňkem Polívkou (24). K tomuto tématu se ale příliš vyjadřovat nechtěla. V rozhovoru pro idnes.cz však prozradila i jiné osobní pikantnosti. Například to, jak se jí její okolí vysmívalo kvůli oblékání.

Lucie přiznala, že si více potrpí na to, co má člověk v sobě, než co má na sobě. Proto raději investuje peníze do jiných věcí, než je oblečení. „Pro mě vždycky bylo důležitější to, co má člověk v hlavě, než to, co má na sobě. Takže když už mi okolí říkalo: Hele, ty už chodíš opravdu jak vagabund, máš roztrhané džíny, už se sebou něco dělej, tak jsem si šla vždycky nakoupit,“ vysvětlila zpěvačka. 

Zamilovaná Lucie Vondráčková: Pravda o vztahu s o 18 let mladším bijcem!

Video se připravuje ...

Vášeň pro nakupování se v ní ale neprobudila ani v pokročilém věku. „Často se mi stalo, že jsem šla pro oblečení a stejně jsem skončila v knihkupectví. Takže ono je to takové, že ty priority jsou dané odmalička,“ pronesla se smíchem Vondráčková.

Lucie Vondráčková září: Užívám si stav zamilovanosti, svěřila se!

Video se připravuje ...Přečtěte si
lekno
27. 10. 2022 • 22:05

ella : Nemusí ti být líto, je to tvůj názor. Nebudu kvůli tomu truchlit. Nakonec, my dvě stejně celou pravdu o její osobě, o jejím životě kompletně neznáme. Ona už nežije, nemůže se vyjádřit.. A tak subjektivní hodnocení dúvěryhodnosti rozličných informací z více zdrojů, od různých lidí, co všechno o ní mluvili a popsali – se odvíjí pak už jen obvykle od toho, které z nich budeš pokládat za pravdivé a které ne. Každý si může myslet, co chce a mít svůj názor - vždyť vlastní svou hlavu a své myšlenky. Tedy měl by vlastnit, že..

lekno
27. 10. 2022 • 13:40

ella : Nevěřím, že by ty peníze schovávala pro sebe, hloupost. Chodila ve svých jednoduchých šatech celý život, založila množství dobročinných a zdrav. zařízení pro chudé ve světě. Na sklonku života už asi nemohla a nestihala kontrolovat chod financí v nich a to, jaké jsou v nich podmínky. Fungovala spíše jako reklama (její jméno) pro žádosti o finance od sponzorů a je možné, že ty pak skončily někdy jinde, než jí bylo řečeno. Svůj život obětovala pro chudé, vyčerpala se pro ně. Snažila se, aby ti posbíraní z ulice po uzdravení mohli žít jako lidé – dostávali jí prostřednictvím třeba pozemek a skromné obydlí, aby mohli začít. Ano, dělala vše asi trochu fanaticky - makala víc, než její tělo stačilo. Ale zlá nebyla..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.