Vondráčková se zahaluje do filtrů a hlásá: Stárnutí je příjemný! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Vondráčková se zahaluje do filtrů a hlásá: Stárnutí je příjemný!

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková (Blesk:David Kundrát/Czech News Center)

Vráskami se netrápí. Věří na úsměv, a když člověk vidí věci z té hezčí stránky. A stejně bere Lucie Vondráčková (42) i stárnutí.

„Nikdy jsem nepatřila ke kráskám, takže jsem nikdy na krásu nespoléhala a díky tomu mi je to stárnutí vlastně příjemný,“ svěřila herečka a zpěvačka. 

Lucie Vondráčková září: Užívám si stav zamilovanosti, svěřila se!

Video se připravuje ...

„Vždycky mi spíš říkali, že jsem vtipná nebo zajímavá. Často jsem hrála strašidla a takové ty víly, co měly na hlavě dredy,“ dodává Lucie, která miluje čaje a dá na sílu medu a olivového oleje. Na kosmetických zákrocích ji proto jen tak neuvidíte. Postavu si však stále udržuje chůzí. Léta chodí po Praze pěšky, což jí prý pomáhá i k vyčištění hlavy.Přečtěte si
Dianthos
3. 11. 2022 • 00:43

Název článku super! Ano, stárnutí je v pohodě, když v domě nejsou zrcadla a může se zhlížet v přefiltrovaných fotografiích, které jí sice už ani nejsou podobné, ale ona věří tomu, že jsou. Víra tvá tě uzdraví = Vondráčkovou omladí.

lekno
14. 10. 2022 • 21:04

Srandovní nadpis.. Jo, zahaluje se nám LV do filtru a hlásá – „Stárnutí je příjemný !“. No jistě, až jsem jí málem uvěřila všechno.. Kdyby jí bylo stárnutí příjemné, kašlala by na omlazující grafickou úpravu svých fotek. A kdyby neměla řádně vysoké sebevědomí o své visáži už od dětství, nepředváděla by se v klipech v šatech princezny s korunkou, nebo oděná do závojů jako víla Amálka.. Ne, myslím, že ona má o sobě hodně vysoké mínění a tady hraje divadlo. Nikdo ji v dětství neudupával, neposmívali se jí kvůli zevnějšku. Naopak, měla plnou podporu rodiny a vyhlazenou cestičku v showbyznysu. Tyto její řeči mi přijdou kapku neúpřimné podobně, jako prezentace jejího nejnovějšího tzv. vztahu s mladším MMA bijcem. Podle mě se jedná o obchodní záležitost – bulvární fraška pro její reklamu a osobní zájmy. LV prostě bez hraní asi nedokáže existovat..

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.