Vondráčková se zahaluje do filtrů a hlásá: Stárnutí je příjemný! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Vondráčková se zahaluje do filtrů a hlásá: Stárnutí je příjemný!

Vráskami se netrápí. Věří na úsměv, a když člověk vidí věci z té hezčí stránky. A stejně bere Lucie Vondráčková (42) i stárnutí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Dianthos
03. 11. 2022 00:43

Název článku super! Ano, stárnutí je v pohodě, když v domě nejsou zrcadla a může se zhlížet v přefiltrovaných fotografiích, které jí sice už ani nejsou podobné, ale ona věří tomu, že jsou. Víra tvá tě uzdraví = Vondráčkovou omladí.

lekno
14. 10. 2022 21:04

Srandovní nadpis.. Jo, zahaluje se nám LV do filtru a hlásá – „Stárnutí je příjemný !“. No jistě, až jsem jí málem uvěřila všechno.. Kdyby jí bylo stárnutí příjemné, kašlala by na omlazující grafickou úpravu svých fotek. A kdyby neměla řádně vysoké sebevědomí o své visáži už od dětství, nepředváděla by se v klipech v šatech princezny s korunkou, nebo oděná do závojů jako víla Amálka.. Ne, myslím, že ona má o sobě hodně vysoké mínění a tady hraje divadlo. Nikdo ji v dětství neudupával, neposmívali se jí kvůli zevnějšku. Naopak, měla plnou podporu rodiny a vyhlazenou cestičku v showbyznysu. Tyto její řeči mi přijdou kapku neúpřimné podobně, jako prezentace jejího nejnovějšího tzv. vztahu s mladším MMA bijcem. Podle mě se jedná o obchodní záležitost – bulvární fraška pro její reklamu a osobní zájmy. LV prostě bez hraní asi nedokáže existovat..

Martina Tesarova
10. 10. 2022 07:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ella
09. 10. 2022 16:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.