Robert Urban nečekaně končí v seriálu ZOO: Padák kvůli Burešové! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. února 2023

Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila

Robert Urban nečekaně končí v seriálu ZOO: Padák kvůli Burešové!

Robert Urban při natáčení ZOO
Robert Urban při natáčení ZOO (Instagram)

Těhotenství a následně mateřství nezměnilo život jen představitelce Viky Evě Burešové (29). V seriálu ZOO se kvůli ní musí rozloučit s rolí právníka i fešák Robert Urban (36). Diváci ho sice budou vídat ještě do listopadu, ale už teď si mohou chystat kapesníky.

Původní dějová linka spojovala Evu s Robertem a scenáristé s nimi měli své plány. Po hereččině nové a reálné roli dvojnásobné maminky, a také konci v seriálu, již ale není pro jeho postavu místo. Musel se sbalit a odejít. „Neměl jsem radost, protože za ten rok, co jsem ZOO točil, jsem si ty lidi kolem oblíbil,“ přiznal herec. „Na druhou stranu jsem to Evě přál. Je to krásná životní událost, kvůli které nemá být člověk smutný, naopak. Je to velká radost. Přineslo to ale fakt, že jsem skončil v seriálu,“ dodal Urban.

Další konce

Loučení bylo dojemné. Eva Burešová totiž svým přechodem do nové, životem psané role, připravila o »práci« i dvě vycházející herecké hvězdičky – Adélku Hesovou (7) a Jakuba Bartáka (8) – které představovaly potomky Roberta. „Když děti dostaly na rozloučenou obří medvědy, Robert tak smutně koukal, že mu ho věnovali taky. Prý s ním doma spí,“ prozradil jeden z kolegů.

Eva Burešová pro červencové vydání časopisu Maminka

Video se připravuje ...

Nová role?

V kuloárech se šeptá, že se snad rýsuje možnost, aby Urban nastoupil do jiného právě natáčeného projektu Primy. Moc by se hodil třeba pro roli moderátora v Dobrých zprávách.

Sedmiletá hvězdička

Adélka Hesová dnes večer vystoupí v Lucerně na koncertu věnovaném Ivetě Bartošové (†48). vedle hraní ji totiž moc baví zpívat a dokonce již vydala cédéčko.

Premium: Eva Burešová exkluzivně pro časopis Maminka

Video se připravuje ...Přečtěte si
nemocna
23. 10. 2022 • 09:39

Velká škoda ale mohli to točit dál i tak, vždyt by porodila a mohla hrát i s malým jako manželka a dítě Petra, nemusely končit ani děti, seriál by skvěle pokračoval dál, ale takto příjde o skvělé herce a děj seriálu už nebude takový jaký byl

domino22
17. 10. 2022 • 07:14

Byl to trapas s tím jejím těhotenským břichem a tou rozgajdanou chůzí už tam dávno nemela být. Proč ale kvůli ní muselo skončit dalsich pět lidí, nechápu.stacilo vyměnit herečku. A takových je všude plno. Burešová žádná hvězda není.

domino22
17. 10. 2022 • 07:13

Byl to trapas s tím jejím těhotenským břichem a tou rozgajdanou chůzí už tam dávno nemela být. Proč ale kvůli ní muselo skončit dalsich pět lidí, nechápu.stacilo vyměnit herečku. A takových je všude plno. Burešová žádná hvězda není.

lpitriska
9. 10. 2022 • 09:07

Napíše se např. Janžu­rová,­Bohda­lová, Jirásková, Medřická aj. jsou skvělé všude a Burešová je "skvělá" všude , tam já vidím propastný rozdíl mezi skvělými herckými výkony .Ale každý má jiný vkus nic ve zlým

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.