To je podoba! Sestry Prachařovy jsou kopie svých slavných maminek | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. prosince 2022

Svátek slaví Julie, zítra Dana

To je podoba! Sestry Prachařovy jsou kopie svých slavných maminek

Sestry Prachařovy.
Sestry Prachařovy. (foto: Instagram.com)

Své maminky tyto sestry rozhodně nezapřou. Zatímco nevlastní sestra Mariana Prachařová (28) je mladší kopií herečky Dany Batulkové (64), sestry Josefína (18) a Rozárka (17) Prachařovy jako by mamince Lindě Rybové (46) z oka vypadly. Po svém tatínkovi, herci Davidovi Prachařovi (63), tak všechna tři děvčata zdědila vlastně jen jméno…

Tmelit sesterské vztahy se rozhodla Mariana Prachařová spolu s mladšími ségrami Josefínou a Rozárkou, s nimiž sdílí stejného tatínka. Že nemají stejnou maminku, jejich vztah rozhodně nenarušuje. Toto sesterské trio si je velmi blízké a důkazem je jejich společný výlet po Skotsku, který pojaly v duchu jejich oblíbeného knižního hrdiny Harryho Pottera.

Exkluzivní zpověď Prachařové bojující s anorexií: Jde to pomalu...

Video se připravuje ...

Právě skotská místa byla pro spisovatelku velkou inspirací při psaní slavné kouzelnické série. A Mariana si tento výlet do fantazie se svými sestrami nemohla vynachválit. „Jak málo stačí ke štěstí, když máte ty nejlepší ségry. Děkuju, že jste to se mnou absolvovaly, a cítím ve vzduchu nějakou každoroční, sesterskou a cestovatelskou, tradici,“ cituje influencerku web Expres.cz.

Prachař a Rybová v 7 pádech: Radikální změny několikrát do roka!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.