Trauma z dětství Prachaře! To naši nevychytali, přiznal po letech | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 2. prosince 2022

Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav

Trauma z dětství Prachaře! To naši nevychytali, přiznal po letech

Jakub rodičům ne a ne odpustit
Jakub rodičům ne a ne odpustit (TV Prima)

Hvězdní bývalí manželé, Dana Batulková (64) a David Prachař (63), jistě chtěli pro malého Jakuba to nejlepší. S tímhle ale šlápli vedle. Ač je Prachařovi už osm a třicet let, dodnes má z tohoto jejich rozhodnutí šrámy na duši!

Zatímco někteří si dětské tábory užívali a zamilovávali se do svých vedoucích, jako například Ondřej Brzobohatý, který se ke své letité náklonnosti ke starším ženám veřejně doznal v pořadu Inkognito, pro jiné byly noční můrou. Jakub Prachař na svou zkušenost rozhodně nevzpomíná s láskou.

Jakub Prachař: Jsem přející fanoušek, Slavia to má těžké. Vyšehrad: Fylm předpověděl, co se v českém fotbalu stane

Video se připravuje ...

„Já jsem byl na táboře jenom jednou, a naposledy. Vstával jsem v sedm, brodil jsem se v holínkách v rose, nevím proč. V dešti jsme se rozcvičovali, nevím proč. Pak mě přivázali jako na oslavu k totemu a já jsem se tři hodiny díval na ostatní, jak jedí buřty a hrajou na kytaru. Nevím proč. Jeli jsme na puťák, pršelo, spali jsme v mokrým spacáku, nevím proč. Bydlel jsem v chatce s klukem, kterému pořád něco teklo z očí a vyprávěl úplný nesmysly. Taky nevím proč,“ pustil se do líčení svého jediného táborového zážitku Jakub Prachař s tím, že tři týdny ho tam udržely stírací losy, které mu rodiče posílali namísto dopisů.

I zábava prý připomínala bobříka odvahy. „Volejbalové hřiště bylo zarostlé kopřivami a napnul se tam provázek, takže my popálený jsme si házeli vyfouklý míč. A v noci jsme drželi hlídky, byla zima jak v morně, seděl jsem na takové dřevěné vyvýšenině. Donesli dva oschlé chleby nasáklé marmoškou, aby se neřeklo. To tě zadusilo. A potom tam byly latríny, ale tam jsem se bál jít, protože jsem si tenkrát myslel, že když si tam sednu, Široko ze Záhady hlavolamu mi utrhne prdel. Byl jsem toho zážitku plnej. To naši nevychytali, odvezl jsem si takový trauma...,“ popsal stále ještě otřesený Prachař. 

Krásná Sara Sandeva promluvila o dovolené s Prachařem!

Video se připravuje ...Přečtěte si
jity
13. 6. 2022 • 16:43

Pokud to bylo opravdu tak, jak tvrdí Jakub, tak to bylo pro vedoucí tábora na facku. Nevím co z toho měli, jestli se mu mstili za to, že měl známé rodiče?

lekno
13. 6. 2022 • 15:40

Kdyby kristinn tehdy tam přivázali na 3 hodiny k totemu a to ani ne za trest, ale na „oslavu“, zřejmě by byla nadšená a nehybně – svázaná dívala se vesele 3 hodiny na to, jak se ostatní baví a krmí. Pokud by náhodou potřebovala v té době jít na záchod, nebo byla smadná, nebo jí přišlo nevolno - jistě by všechny problémy hrdinsky potlačila na počest zábavy dětí i s jejich tehdejšími pa-blb vedoucími.. Takové něco hraničí už podle mě s týráním dítěte. Opravdu : „Oni věděli.. Pokrytecky zaobalit týrání do oslavy – to si vyžaduje záludnou náturu.

jity
13. 6. 2022 • 10:20

nevím jestli patřil mezi mamánka, ale dlouho nemluvil s otcem za to, že se rozvedl s jeho maminkou. Nyní je také rozvedený, ale dcerka je naštěstí malá tak, to na ni snad nenechá trauma. Jen bude poznávat stále více nových strýčků. Neni jediný kdo má rozvedené rodiče a pokud měl otec zájem tak je pěkný spratek, když to odmítá. Co já bych byla za to dala kdyby se otec zajímal.

zuzakirsch
13. 6. 2022 • 00:43

Děda herecké eso a vnuk ze sebe dělá jenom kašpara. Měl by zkusit zahrát vážnější role, třeba v něm něco z dědy zbylo.

kristinn
12. 6. 2022 • 22:56

Pak mě přivázali jako na oslavu k totemu a já jsem se tři hodiny díval na ostatní, jak jedí buřty a hrajou na kytaru. Nevím proč.
Oni vedeli. Možno, keby bol išiel na viac takých táborov, bol by z neho vyrástol normálny človek. Nie preafektovaný sukničkár!
Spolu s Mórovou v porotách sa predvádzajú, kto je z nich väčší de bil...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.