Trauma z dětství Prachaře! To naši nevychytali, přiznal po letech | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Trauma z dětství Prachaře! To naši nevychytali, přiznal po letech

Hvězdní bývalí manželé, Dana Batulková (64) a David Prachař (63), jistě chtěli pro malého Jakuba to nejlepší. S tímhle ale šlápli vedle. Ač je Prachařovi už osm a třicet let, dodnes má z tohoto jejich rozhodnutí šrámy na duši!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
13. 06. 2022 15:40

Kdyby kristinn tehdy tam přivázali na 3 hodiny k totemu a to ani ne za trest, ale na „oslavu“, zřejmě by byla nadšená a nehybně – svázaná dívala se vesele 3 hodiny na to, jak se ostatní baví a krmí. Pokud by náhodou potřebovala v té době jít na záchod, nebo byla smadná, nebo jí přišlo nevolno - jistě by všechny problémy hrdinsky potlačila na počest zábavy dětí i s jejich tehdejšími pa-blb vedoucími.. Takové něco hraničí už podle mě s týráním dítěte. Opravdu : „Oni věděli.. Pokrytecky zaobalit týrání do oslavy – to si vyžaduje záludnou náturu.

jity
13. 06. 2022 16:43

Pokud to bylo opravdu tak, jak tvrdí Jakub, tak to bylo pro vedoucí tábora na facku. Nevím co z toho měli, jestli se mu mstili za to, že měl známé rodiče?

zuzakirsch
13. 06. 2022 00:43

Děda herecké eso a vnuk ze sebe dělá jenom kašpara. Měl by zkusit zahrát vážnější role, třeba v něm něco z dědy zbylo.

kristinn
12. 06. 2022 22:56

Pak mě přivázali jako na oslavu k totemu a já jsem se tři hodiny díval na ostatní, jak jedí buřty a hrajou na kytaru. Nevím proč.
Oni vedeli. Možno, keby bol išiel na viac takých táborov, bol by z neho vyrástol normálny človek. Nie preafektovaný sukničkár!
Spolu s Mórovou v porotách sa predvádzajú, kto je z nich väčší de bil...

lekno
12. 06. 2022 16:35

Děti nejsou stejné. Některým se pobyt na táboře mohl líbit, jiným ne. Všechny děti netoužily jezdit na letní tábory. A všechny tam ani nejezdili. Jakub se tehdy třeba cítil podobně, jako ten pes z francouzského filmu Návštěvníci 1 : Když řekl pan prezident poté, co mu nakapaly ušní kapky, že ty kapky do ucha strašně pálí - dostal odpověď : „Tyto kapky dáváme psovi a nikdy si nestěžoval.“. No jo, jak si měl pes stěžovat..

lekno
12. 06. 2022 16:37

Jsou děti, co si nestěžují a poslouchají, hlavně když mají autoritativní, málo citlivé rodiče. Případně vzniká uzavřenost z jiných důvodů. Tak to z Jakuba v dospělosti vylezlo a možná teď jeho trauma zeslábne. Proč by měl být kvůli tomu rozmazlený synek u máminy sukně, že nevnímá takové zážitky jako hezké vzpomínky ? Když tam nic moc hezkého asi nezažil.. Není každý skupinový typ, aby byl nadšen z nějakých kolektivních táborových akcí s osobami, které ani nezná. Jeho věc, jak vnímá své životní zážitky. A nemyslím, že by právě on patřil mezi mamánky.

jity
13. 06. 2022 10:20

nevím jestli patřil mezi mamánka, ale dlouho nemluvil s otcem za to, že se rozvedl s jeho maminkou. Nyní je také rozvedený, ale dcerka je naštěstí malá tak, to na ni snad nenechá trauma. Jen bude poznávat stále více nových strýčků. Neni jediný kdo má rozvedené rodiče a pokud měl otec zájem tak je pěkný spratek, když to odmítá. Co já bych byla za to dala kdyby se otec zajímal.

Lenatko
12. 06. 2022 13:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

miroslava13
12. 06. 2022 13:36

chudinka, už ho litujeme. všechny děti jezdily na tábory a byly rádi. měl se držet máminy sukně.

jity
12. 06. 2022 12:19

Neni náhodou rozmazlený chlapeček? Naše děti jezdily rádi na tábory a nikdy si nestěžovaly.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.