Tohle Prachař nezvládl: Mrzí mě, že... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Tohle Prachař nezvládl: Mrzí mě, že...

Jakub Prachař a Sara Sandeva po premiéře muzikálu Kouř
Jakub Prachař a Sara Sandeva po premiéře muzikálu Kouř (Foto: M. Hykl, D. Kundrát)

Herec, moderátor a také bavič Jakub Prachař (38) hraje docela pravidelně po boku stejně slavného táty, Davida (63). V květnu je čeká například derniéra představení Život s krajtou. Co ale Jakub už nestihl, a doteď jej to mrzí, je zahrát si i s dědečkem, Iljlou Prachařem (†81). 

V době, kdy to šlo, tak jsem ještě nic nedělal a když už jsem něco dělat začal, tak děda vyhodnotil, že už je pro něj lepší být jen na chalupě,“ zavzpomínal Prachař na dědečka. Toho si všichni pamatují jako Trautenberka z Krkonošských pohádek. 

Krásná Sara Sandeva promluvila o dovolené s Prachařem!

Video se připravuje ...

Podobu ale Prachař nezapře. „Jiřina Bohdalová tehdy říkala, že ta podoba tam je. Že si takto dědečka pamatuje. Jak se říká na Moravě, geny neoch****š,“ říká Prachař a vidí to i on sám. „Vždy, když se začínám blížit do podoby Trautenberka, vím, že je na čase dát si hubnoucí kúru,“ řekl s úsměvem pro iDnes.cz.

Přiznal také, že, kdyby bylo pokračování Krkonošských pohádek, bez váhání by kývl. To se ale zatím podle všeho nechystá. Prachař i diváci si tak budou muset vystačit s novou vánoční pohádkou s názvem Krakonoš. „Hraju tam takového před-Trautenberka,“ sdělil k roli Jakub. Na výsledek si budeme muset do Vánoc počkat. 

Jakub Prachař: Jsem přející fanoušek, Slavia to má těžké. Vyšehrad: Fylm předpověděl, co se v českém fotbalu stane

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.