Štědrovečerní podraz: Rozzuřený Prachař mluví o lži | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Štědrovečerní podraz: Rozzuřený Prachař mluví o lži

Tak tohle byl podraz. Pohádka Krakonošovo tajemství se měla vysílat přímo na Štědrý večer na České televizi. To se ale nestane a pohádkového padoucha Štěpána, Jakuba Prachaře (39), to pořádně naštvalo. A nebyl jediný.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

krllo
07. 11. 2022 19:17

Klus je pravdolaskový vocas. Tak budeme mit větší čas pro rodinu.

Martina Vr
07. 11. 2022 11:37

Tak za prvé je mi sympatičtější Tomáš než Jakub, který je pyšný a má pubertální chování.
Ale nechci druhého herce úplně shazovat.
A za druhé měl by být rád, že pohádka s ním bude druhý den.
Stejně na 24. se lidé soustředí na dárky.
Bylo by teda lepší kdyby pohádku o Krakonošovi dávali klidně 24 a lepší O bambitce 25,kdy si vychutnám tu pohodu při sledování.

Irena Polackova
06. 11. 2022 07:47

A vy tomu veříte? Jsou to opravdu výroky pana Prachaře?

Ladislav Janouch
05. 11. 2022 18:19

Prachaře bych viděl raději páč Klus mi připadá retardovaný...

Marta Kubíková
05. 11. 2022 09:50

Nechápu o co komu jde. Vánoční svátky jsou prakticky 3 dny / 24.25.26. prosince/, tak je to snad jedno.
A pokud si Prachař myslí, že se každý na Štědrý den zlinkuje, jak carský oficír a druhý den se léčí, tak to asi soudí podle sebe.
Jsou na světě daleko závažnější a důležitější věci, než to, kdy se bude, která pohádka vysílat. Jejich starosti, bych fakt chtěla mít.

strng
05. 11. 2022 08:40

Tak to je dobře já mám radši Kluse než Prachare.

bursik
05. 11. 2022 04:18

Jakub Prachař a ostatní faganí žijí ve virtuální realitě.Vykon zero a ohromné honoráře Navíc jeho dítě je celá pradedecek

rydlo
04. 11. 2022 16:34

To se rozhodla ČT zkazit Štědrý den nejen dětem, ale i mnoha dospělým? Vždyť na nějakého odpudivého Kluse je zrovna v tento den málokdo zvědavý! To už je ČT na tom tak mizerně, že nedokázala najít na tuto roli kvalitního herce a musela zprznit pohádku právě Klusem? A to znovu s Klusem przní i druhý díl? To je asi stejné, jako ta přiblblá pohádka Žito s nehercem v hlavní roli, anebo Sedmero krkavců, kde asi sedmnáctiletou hrála protekční čtyřicetiletá skoroherečka z leknutí Issová.

RichterJana
05. 11. 2022 14:30

Stokrát lepší sympatický a milý Klus, než arogantní, sebestředný a namyšlený Prachař..., jako herec je podprůměrný, ale sebevědomí má jako zasloužilý umělec...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.