Rozruch na svatbě Pavláska! Exmanželka Pazderková v akci? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 30. listopadu 2022

Svátek slaví Ondřej, zítra Iva

Rozruch na svatbě Pavláska! Exmanželka Pazderková v akci?

Premiéra muzikálu Maminy: Lukáš Pavlásek s manželkou Denisou.
Premiéra muzikálu Maminy: Lukáš Pavlásek s manželkou Denisou. (David Kundrát)

To se jen tak nevidí! Lukáš Pavlásek (44) se nejen podruhé tajně oženil, ale na svatbu pozval i svou exmanželku, účastnici reality show Survivor Ivu Pazderkovou (42). A jaká byla reakce novomanželky Denisy? 

Mohla to být pěkná podívaná, kdyby si tyto dvě vjely do vlasů, drama se ale, teď už u novomanželů Pavláskových, nekoná. Podle slov komika spolu všichni dobře vycházejí. 

Cesta kolem světa: Pavlásek se ztratil v poušti a otrávil závodního velblouda!

Video se připravuje ...

„To je dávno za námi, jsme kamarádi a na svatbu se kamarádi zvou. Kamarádí s ní i Denisa,“ osvětlil přítomnost Pazderkové Pavlásek, který byl zjevně potěšený tím, jak všechno pěkně vyšlo.  „Já řešil jen to, čemu rozumím, takže alkohol a pódium. A to se, myslím, povedlo. Byl to pořádný mejdan, jaké máme s nevěstou rádi. Hosté odcházeli až nad ránem a motaly se jim nohy,“ sdělil podrobnosti pro Super. 

Okolí páru samozřejmě zajímá, zda po svatbě přijde i na mimino. Podle Pavláska to ale chvíli potrvá. Nejdřív si prý rodičovské dovednosti ozkouší na méně náročných exemplářích. V plánu je pták, kočka a pes.

Komik Lukáš Pavlásek se v létě podruhé ožení! Jaké má další plány?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.