Felix Slováček zahrál k výročí rodnému městu: Do Zlína vzal obě děti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. září 2022

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Felix Slováček zahrál k výročí rodnému městu: Do Zlína vzal obě děti!

Felix starší zahrál i song Nádherná láska z nového alba.
Felix starší zahrál i song Nádherná láska z nového alba. (Foto ČTK/Dalibor Glück)

Byla to srdeční záležitost. Felix Slováček (79) vystoupil ve Zlíně, kde přišel na svět, s dcerou Aničkou (26) a synem Felixem (38). „Mám tam příbuzné a mnoho kamarádů, byl to nádherný zážitek,“ svěřil deníku Aha! saxofonista.

Do Zlína jeli, aby uctili 700 let, které město letos slaví. „Jela s námi i režisérka Olga Dabrowská, která o mně točí dokument k osmdesátinám příští rok,“ prozradil Aha! Slováček.

Srdeční záležitost

„Navštívili jsme mé rodiště i Janáčkovu akademii a další místa mému srdci hodně blízká,“ popsal Felix úterní atmosféru, která ho nadchla. Spolu s koncertem to byl i pro něj výjimečný zážitek na milovaném místě. „Rád se sem vracím, jak jen to jde...“ říká Slováček.

Jasně řekla ne, a přesto ji znásilnil! Toto trauma prožívala tentokrát Anna Slováčková

Video se připravuje ...

Dirigoval ho syn

Oba Felixové spolu s Aničkou vystoupili se zlínskou Filharmonii Bohuslava Martinů. Celé to vymyslel a dirigoval Felix junior. „My hráváme s Big Bandem, diváci mohou přijít čtrnáctého září do Semaforu, kde syn oslaví narozeniny. Ale s filharmonií to bylo takhle poprvé,“ vysvětlil otec Slováček. „Kdyby nás někdo chtěl ještě v tomto uskupení slyšet, ať se ozve,“ dodal potěšeně.

Chystá i Lucernu

Felix Skováček, který slaví příští rok v květnu osmdesátiny, vystoupí se svými potomky i na narozeninovém koncertu v Lucerně.

Šebrle mluví o rozvodu, manželka to popírá. A Krampol se loučil se životem

Video se připravuje ...Přečtěte si
Martin Tesar
11. 8. 2022 • 10:35

To, že tam byl starej a mladej Felix chápu to jsou české persony ( i mladej už je) , ale co tam dělala "Anička" to nechápu -))

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.