Marika Gombitová se po roce přestala skrývat: Posílá letní pozdrav | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 13. srpna 2022

Svátek slaví Alena, zítra Alan

Marika Gombitová se po roce přestala skrývat: Posílá letní pozdrav

Marika Gombitová
Marika Gombitová  (facebook.com, Blesk )

Poprvé po roce zveřejnila konečně slovenská zpěvačka Marika Gombitová (65) svoji aktuální fotku! Po těžké autonehodě, která ji v roce 1980 připoutala na vozíček, se stáhla do ústraní. Před pár lety začala s veřejností opět komunikovat, ale pak se opět odmlčela...

Velmi ji zarmoutil odchod Mekyho Žbirky (†69). „Můj drahý Meky, velmi mi budeš chybět. V mém srdci jsi navždy. S láskou, Tvoje princezna,“ napsala tehdy na oficiální profil zpěvačka. Tím to ale končilo.Teď konečně po dlouhých měsících své příznivce potěšila nejnovější fotkou.

Gombitová zkolabovala kvůli Žbirkovi. A Felix plánuje útěk před Dádou a Lucií

Video se připravuje ...

„Krásný letní pozdrav vám všem. S láskou, vaše Marika,“ napsala žijící legenda slovenské hudební scény upoutaná na invalidní vozík. Všem popřála krásné léto ze své zahrady a, jak to u ní bývá zvykem, byla hezky upravená a velmi vkusně nalíčená. Na fotce nechybějí její milovaní pejsci, které má na klíně a úsměv na její tváři prozrazuje, že je spokojená.

Nové informace o stavu Josefa Laufera! A smůla Gombitové. Co od Ivany nečekala?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.