Teď aby chodila kanály! Trapas vysokoškolačky Agáty | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. července 2022

Svátek slaví Jaroslava, zítra Patricie

Teď aby chodila kanály! Trapas vysokoškolačky Agáty

Agáta Hanychová by se měla za své hrubky stydět...
Agáta Hanychová by se měla za své hrubky stydět... (Instagram)

Bývalá modelka Agáta Hanychová (37) se může pyšnit nejen pěknou tvářičkou, ale také bakalářským titulem. Nicméně i přesto občas napíše na svůj profil na sociálních sítích takovou hrubku, že se její fanoušci musí chytat za hlavu.

Jejím hlavním příjmem je momentálně Instagram. Sdílí tam jednu reklamu za druhou a každý produkt, který promuje, je podle ní ten nejlepší. Nedávno svým fanouškům představila zázračnou opalovací kosmetiku. Fanoušky ale více než samotný produkt zaujaly gramatické chyby, které modelka nasekala!

Vnadná miss Šlégrová o nenávisti s Hanychovou: Naříznuté podpatky? Agáta mě překvapila!

Video se připravuje ...

V jejím textu se objevily slova jako „tipický“ nebo „třpitivý“. Její sledující jí na to dokonce v komentářích několikrát upozornili. I tak ale Agáta opravila jen jedno ze zmíněných slov. Ale jak se říká, špatná reklama, taky reklama.

Adam Raiter ze Survivora: Bylo to tvrdý, ale jinak, než jsem čekal. Po tom, kdo vyhraje, nepátrám...

Video se připravuje ...Přečtěte si
-bello-
22. 6. 2022 • 13:15

Jak může mít bakaláře, když nemá střední školu?
Vím, že pro absence Agáta vylítla z Fotografie a pak bylo ticho.Žíla to pak tlumočila, že ji odtamtud vzala, protože se tam fetovalo. Pomluvila školu, Agáta propadla. Když chtěla upíchnout Kordulu do školky, byla Žilková bleskově odmítnuta.Tohle tam opravdu nechtěli.
Modelína Agáta prodávala čepice a silonové sukně a stará v nich lítala do pořadů a propagovala je.Vypadala , jak vysloužilá balerína. Pak si Agáta udělala dítě s Dopitou a pak s Prachařem. Majetkově se propadala , nic než motat se v trenýrkách a podprdě na křivých nožkách na molu neuměla. Nemá někdo tušení, kde zvládla střední školu v tom bordelu mejdanů, chlapíků a dětí a kdy 3 letého Bc.? Kdyby skutečně a nebylo to zaplacený, pak by bulvár šílel. .Z Google jsem se dozvěděla, že někde mimo Prahu dělala učiliště, školu fotografie.

Kromě toho má i vysoké IQ a snad až 130 a má nakročeno do MENSA.
Kanálama by měla chodit i Žilková.Roznesla tolik vychloubačných lží o svých dětech, že pro ostudu nemůže vystrčit nos ze svého domku.
A Agáta nechodila 8 měs. s MUDr. z Vinoh. nemocnice.Ono to pak chladlo a se cuknul.
Na videa s Agátou bych nešla.Platíte blbce svou ztrátu času.

illenne
19. 6. 2022 • 11:05

Zážitkem jsou její videa na Instagramu, to je přehlídka. Obrázek o tom, a\´t si udělá každý sám. Vysokoškolský titul, v jejím případě bakalář není zárukou na inteligenci. Na Blesku už není u článků o Hanychové diskuze. No prostě randí s magnátem, tak aby to lidé moc nerozebírali. Tak uvidíme, jak jim to dlouho vydrží. Naštěstí pan doktor po necelých osmi měsících už musel mít jasno. Trvalo mu to dlouho, lidé to věděli mnohem dříve.

hejhej
15. 6. 2022 • 14:20

To je ten bakalářský titul, pro který jezdila z Prahy do Opavy ???? Hanychová neumí nic, jenom podávat stupidní informace o své promiskuitidě a špulením huby.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.