Single život není pro Agátu: Už je zase ve svém živlu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 10. srpna 2022

Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana

Single život není pro Agátu: Už je zase ve svém živlu!

S Andrejem krachl Agátě zatím nejdelší vztah od rozvodu.
S Andrejem krachl Agátě zatím nejdelší vztah od rozvodu. (Robert Klejch, Instagram)

Chtěla radit mužům, jak zapůsobit na ženy na randící aplikaci Tinder, a nakonec na něm sama skončila. Modelka a influencerka Agáta Hanychová (37) je opět single, což je stav, ve kterém zcela nepřekvapivě nechce setrvávat.

„Každý jsme byli jiný,“ odůvodnila rozchod před svými instagramovými fanoušky Agáta Hanychová. Ta se po osmi měsících rozešla s chirurgem Andrejem, ačkoli to chvíli vypadalo, že právě on by mohl být tím, kdo modelku konečně učiní dlouhodobě šťastnou. Tato vidina se ale po necelém roce rozplynula.

Agáta Hanychová sekla s kouřením: Strach z rakoviny prsu!

Video se připravuje ...

„Nebudu zůstávat v něčem, co je na hovno. Je mi 37 let a nechci být do konce života sama, tak bych si měla najít někoho, s kým to nebude na ho*no,“  cituje Hanychovou web Expres.cz. Jestli se Agátě něco daří, tak je to její odolávání životu nezadané maminky. Být bez partnera není nic pro ni, a tak se rozhodla zalovit ve vodách, které před rokem doporučovala mužským protějškům, tedy aplikaci Tinder.

Vnadná miss Šlégrová o nenávisti s Hanychovou: Naříznuté podpatky? Agáta mě překvapila!

Video se připravuje ...

Zas tak vážně ale tuto metodu k nalezení vztahu evidentně nebere. „Hledám muže, který je inteligentní, sexy, upřímný, zábavný, nekuřák, zodpovědný, pracující, chápavý... Nehledám vztah, chci ho jen vidět,“ žertuje Hanychová, která má na muže s těmito charakterovými vlastnostmi patrně smůlu.Přečtěte si
Alva
14. 6. 2022 • 10:14

Dianthos- 👍👍👍, přesně, ovšem nechápu, že se ještě nějaký chlap najde, já bych si o takovou ani kolo neopřela.

Dianthos
13. 6. 2022 • 15:32

Udělala by dobře, kdyby přestala zveřejňovat svůj soukromý život. Vyjadřovat se vulgárně ke Stropnickému, který té jejich rodině dodával určitou společenskou úroveň.
Normální muž, který by jí měl opravdu rád, se takové ženě vyhne. Takže pokud hledá opravdovou lásku a vztah a ne jenom senzace, které zvyšují její sledovanost, měla by rozhodně změnit svůj přístup k životu a zveřejňování soukromí.
I bez vztahu se dá žít, dokud člověk nepotká toho pravého. Není nutné mít kohosi v posteli za každou cenu.

blamal
13. 6. 2022 • 02:24

No, hledat může. Dokud bude mit palici jen k tomu, aby ji neprselo do krku, plus k tomu jako bonus slovnik dlazdice, budou jejim zivotem prochazet adekvatni protejsky, pripadne ti chlapci, kteri touzi po bulvarni proslulosti. Takze vlastne furt ten samej typ blbecku, jako je ona sama.

zuzakirsch
12. 6. 2022 • 22:57

Asi to s ní v posteli za moc nestojí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.