Agáta před vážným rozhodnutím: Nečekaná konzultace o Soukupovi s... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. června 2022

Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka

Agáta před vážným rozhodnutím: Nečekaná konzultace o Soukupovi s...

Agáta v pořadech Jaromíra Soukupa
Agáta v pořadech Jaromíra Soukupa (reprofoto TV Barrandov )

Nejnovější vztah bývalé modelky Agáty Hanychové (37) vyrazil dech asi všem. Její láskou je mediální magnát Jaromír Soukup (54) a hrdličky od sebe dělí věkový rozdíl 17 let. Hanychová se přitom ještě nedávno posmívala své kamarádce Ornelle Koktové (29) kvůli tomu, že žije se starším partnerem Josefem Koktou (65). 

Agáta a Ornella nedávno uskutečnily společné živé vysílání na Instagramu. „V živém vysílání na Instagramu se mi smála, že mám staršího partnera, a za tři dny přišla s tímhle,“ pronesla Koktová pro ŽivotvČesku.cz. „Je možné, že jsem ji nahlodala, když jsem jí řekla, že manželství se starším mužem, tedy Pepou, je super a má to své výhody,“ dodala Ornella.

Soukupova ex Tereza Mátlová: Jaromírův vztah s Agátou překvapil i mě!

Video se připravuje ...

Trojnásobná maminka také prozradila, že se jí Agáta se svými sympatiemi k Jaromírovi svěřila. „Vím to od prvního dne, kdy mi to řekla. A vlastně se se mnou radila a byla z toho nervózní," tvrdí Ornella.

Koktová lásku své kamarádce samozřejmě přeje. Koneckonců Jaromír Soukup je Agátin desátý vztah za poslední tři roky. Tak snad potrvá déle, než jen pár měsíců.

Krize ve STAN oslabí vládu? Vášeň Hanychové a Soukupa a Zelenskyj varuje, rusové zesílí útok

Video se připravuje ...Přečtěte si
robin5
21. 6. 2022 • 20:47

Soukup musí trošku rozšířit ten stupidní repertoár jeho pořadů. Agáta má příbuzných jako mravenců a každý si bude chtít přilepšit a hlavně, být viděn. On bude opět moderovat něco typu "S Agátou v posteli" a jak už je tak pomatený, bude to v reálu.

borka30
21. 6. 2022 • 16:43

V těch jeho pořadech někdy používá neslušná slova a myslí si jak je zajímavý. Dále pomlouvá bývalé lidi a leze do zadku novým. Teď si zve třeba takové, kterými kdysi pohrdal.

malavelka
21. 6. 2022 • 16:24

Na počátku byl projev pana Soukupa ještě snesitelný, ač bylo zřejmé, že se snaží být lidový, což v podstatě moc není. Chtěl se přiblížit lidu, ale nyní to přehání a je to už jen šaškárna pro přihlouplé jedince. Mně osobně uráží, když někdo tak hodně podceňuje lidi.

pravlast
21. 6. 2022 • 12:42

Si myslím že pokleslá TV nebude mít dost dobrých rolí pro značně opotřebenou ne hérečku a i Soukupovi prachy dojdou a zjistí že někdy lépe býti samotnému než s podobnou zátěží.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.