Manželství Margity a Zagorové v troskách? Svědectví přítele | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. června 2022

Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka

Manželství Margity a Zagorové v troskách? Svědectví přítele

Stefan Margita s manželkou: Tají rozchod?
Stefan Margita s manželkou: Tají rozchod? (M. Hykl, D. Kundrát, P. Machan, M. Pátek)

Co je šeptem, to je čertem! V kuloárech se proslýchá, že operní pěvec Štěfan Margita (65) prásknul do koní a odchází od nemocné zpěvačky Hany Zagorové (75)! Potvrdil to i člověk údajně blízký páru. No... ale má to háček! Margita tvrdí, že o tom nic neví.

Spekulace o krachu nejstabilnějšího páru showbyznysu se objevily v pořadu VIP svět TV Barrandov. Podle mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (53) má právě manželská krize stát i za neustálým odkládáním koncertů. „Paní Zagorovou mám rád. Osobně ji znám, viděli jsme se možná pětkrát, dokonce jsme spolu byli na večeři společně i s jejím manželem,“ zahájil svůj pořad Soukup s tím, že jej mrzí, že je slavné manželství v rozkladu.

Hana Zagorová otevřeně: Další nemoc si vybírá svou daň!

Video se připravuje ...

„Je to takové zvláštní. Dříve Hana Zagorová doprovázela Štefana Margitu na každý koncert, teď to už tak není. Štefan Margita stále vystupuje po světě. Jestli na tom jeho žena není dobře, tak by mi přišlo spíš logičtější, že se o ní bude starat,“ konstatoval také Soukup.

To Margitu ale zvedlo ze židle. „Po koncertu se vždycky vracím domů,“ odpověděl na dotaz Rytmu života operní pěvec s tím, že doma je všechno v nejlepším pořádku. „Teď je Hanka zrovna tady,“ bránil se zuby nehty dalším pomluvám. Kde je pravda, patrně ukáže až čas. Jisté je jedno, nebylo by to poprvé a možná, že ani naposledy, co se řeší údajná krize páru. 

Hanka Zagorová se po čase ukázala: Tvůrcům svého muzikálu poslal vzkaz!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
annulienka
31. 5. 2022 • 21:54

Slovensko je tak "zbidacele" , ako Cesko vyspele... . Velmi hlupy komentar!!!

1pravda1
30. 5. 2022 • 11:53

když našli Zagorovou doma v bezvědomí - tak Margita byl na Slovensku se svojí rodinou na večeři, to je fakt, sice po koncertě, ale Zagorová je stále sama doma, má poruchu krve a stát se to může zase... Jinak Soukup ryje do každého hlavně do Janečka, a přitom údajně žije s Terezou Mátlovou - expartnerkou Janečka se kterým má holčičku.... O sobě Soukup nemluví od rozchodu s Brožovou... a to vydává bulvárních deníků dost. Takže by se někdo měl obrátit na jeho život a vztahy... ať ví, jaké to je.

travina
30. 5. 2022 • 05:40

Bello, nebudu říkat MNĚ, protože bych lhala Ty jsi tady opravdu profláknutá psychopatka a to u 95% diskutujících! Zbytek jsou jen ti noví, kteří tě ještě neznají. Takže se zklidni holka

-bello-
30. 5. 2022 • 00:47

travina
--------
jaký "nám" ? Mluv za sebe a říkej MNĚ !

-bello-
30. 5. 2022 • 00:45

B612
-----
ale no tak!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.