Zagorová stále v bolestech: Slova o blížícím se konci | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 29. května 2022

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Zagorová stále v bolestech: Slova o blížícím se konci

Hanka Zagorová se už nemůže dočkat, až bude v kondici
Hanka Zagorová se už nemůže dočkat, až bude v kondici (Blesk)

Zpěvačka Hana Zagorová (75) nebere svůj zdravotní stav na lehkou váhu. Zatímco ještě před rokem pospíchala na pódium, teď už k návratu do práce přistupuje s obezřetností. Ještě to prý na comeback není, ale konec všeho zlého se prý blíží!

Zagorová si zažila doslova turbulentní rok. Postcovidový syndrom na sebe nabaloval další a další komplikace. Ty vygradovaly zlomenými obratly. „Tři jsem si zlomila, k tomu mám blbou osteoporózu, pak ještě jeden nad tím, takže to bylo tak na etapy. (...) Ještě pořád jsem v korzetu. Je to lepší, ale ještě to pořád není ono,“ přiznala v rozhovoru pro CNN Prima News.

Hana Zagorová otevřeně: Další nemoc si vybírá svou daň!

Video se připravuje ...

Oblíbené zpěvačce tak nezbylo nic jiného, než opět oznámit další posun všech aktivit. „Zrušila jsem všechno a v tiskové zprávě jsem vydala, že až se budu cítit dobře a podávat takový výkon, jaký jsem zvyklá podávat a lidé přijímat, budu tam, ale zatím to na rozběhnutí není,“ vysvětlila také. 

Hanka má naordinovaný hlavně odpočinek, i tak se ale něco chystá. „Zahálím i nezahálím. Hodně se povaluji v posteli, což musím, ale už jsem začala chystat desku. To se hrozně těším. Už mám sedm písniček. Některé jsou moc krásné,“ prozradila.

Hanka Zagorová se po čase ukázala: Tvůrcům svého muzikálu poslal vzkaz!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Dianthos
14. 5. 2022 • 19:49

Bello, ty šaty jsou opravdu tragédie!
Nijak zajímavý, fádní střih, zato všude obří logo firmy. To je snad nenositelné! To nejsou šaty, ale reklamní plakát na málo známou firmu.... Uffff
To se opravdu nenajde nějaký salon, nebo domácí švadlenka, kteří by Zagorovou oblékli, pokud na to sama nemá??

Dianthos
14. 5. 2022 • 19:34

Na Margitu bych to opravdu nesváděla. Zestárla, protože čas prostě běží a je jí 75 let. Jestli zblbla, nemohu posoudit. Ale v současné době se jako blbka chová.

Dianthos
14. 5. 2022 • 19:31

Když žena, která je většinu svého života těžce nemocná a závislá na lékařích a dárcích krve, musí za každou cenu na pódium, i když je Covid, tam se s každým objímá a "kupovidu" dostane ten Covid, tak se opravdu nemůže divit, že má těžké zdravotní následky.
Jestli lituji mnoho lidí, tak tuto "kravku" tedy opravdu ne.
Kolik krve dobrovolných dárců za svůj život spotřebovala????
A nemůže se chvíli obejít bez koncertů a udržování své popularity.

-bello-
14. 5. 2022 • 18:38

Zagorová mívala róby, které byly vždycky nějak divné, kam se hrabala na Helenu Vondráčkovou, ta měla šmrnc vždycky.
Osteoporózu má asi každý druhý člověk, nejen Zagorová . Ona má snímatelný pás.Když se do něho bude pořád utahovat, odejdou jí svaly. Obratle musí už mít srostlé, ne?
Dívala jsem se co je za módu DNKV , kterou má na černých šatech výrazně vyznačenou. A ona je to půjčovna nářadí .
Holt , jak má srolovaný ypsilon v tom názvu DNKY tak prezentuje DNKV
V životě jsem si nekoupila nic v těchto levných módách, kde značka řve na lidi na dálku.Jednou takhle svítila i Gregorová . No a Zagorová v modrých kytičkách je pecka móda , jak ze Slunce, seno, facka ! Strašně zestárla a zhloupla, ale vedle Margity by zestárla a zblbla každá

ella
14. 5. 2022 • 18:02

Stárnout je taková a né jen lidská vlastnost a blbě se s tím člověk vyrovnává a ještě blběji to přijímá, já s tím mám taky co dělat, určité představy jsem měla, ale že to bude až tak hnusné, to jsem také nečekala! Navařím si, nakoupím si, uklidím si a jen jsi přeji, abych nezapomněla své jméno a kde bydlím! Jo a kde máme doma WC! To je život, nikdy to nebude jiné!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.