Manželství Margity a Zagorové v troskách? Svědectví přítele | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Manželství Margity a Zagorové v troskách? Svědectví přítele

Co je šeptem, to je čertem! V kuloárech se proslýchá, že operní pěvec Štěfan Margita (65) prásknul do koní a odchází od nemocné zpěvačky Hany Zagorové (75)! Potvrdil to i člověk údajně blízký páru. No... ale má to háček! Margita tvrdí, že o tom nic neví.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

1pravda1
30. 05. 2022 11:53

když našli Zagorovou doma v bezvědomí - tak Margita byl na Slovensku se svojí rodinou na večeři, to je fakt, sice po koncertě, ale Zagorová je stále sama doma, má poruchu krve a stát se to může zase... Jinak Soukup ryje do každého hlavně do Janečka, a přitom údajně žije s Terezou Mátlovou - expartnerkou Janečka se kterým má holčičku.... O sobě Soukup nemluví od rozchodu s Brožovou... a to vydává bulvárních deníků dost. Takže by se někdo měl obrátit na jeho život a vztahy... ať ví, jaké to je.

-bello-
29. 05. 2022 21:40

Soukupa já nesleduju, ale Margita už je na tom, jak Slováček , jezdí po kulturácích a vydělává si tam a je fakt, že nebýt Zagorové nikdo ho neznal. Když jsem slyšela, jak pubertálně ječí Margita proti Babišovi a skandoval blbosti, ale sám se na zbídačelé Slovensko zpátky nestěhuje a Češi jsou mu dobrý, tak jsem se smála, až jsem brečela.Je to trapák co sebral taky covidové dotace a ještě nadává. Se Soukupem si může podat ruku ! Jenže Soukup o rozchodu jeho manželství vůbec nic neřekl. Margita ten hovor měl nejdřív ověřit .

annulienka
31. 05. 2022 21:54

Slovensko je tak "zbidacele" , ako Cesko vyspele... . Velmi hlupy komentar!!!

JardaHK
29. 05. 2022 20:13

A co je asi tak J.Soukupovi do toho jak to lidsky, pracovně apod. mají mezi sebou nastavené oba umělci? Hanička si mu stěžovala a prosila jej aby za ní "intervenoval" o pomoc veřejnosti? Kdyby něco podobného zkoušel na někoho jiného než na umělce, tak by to ten dotyčný řešil určitě jinak než jen po telefonu. Na to se J.Soukup může spolehnout. I když každý není tak slušný jako Š.Margita a nebo F.Slováček .......

B612
29. 05. 2022 20:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vungtao
29. 05. 2022 13:32

Přijde mi zlváštné úloha našich médií, bulvár není bulvár a seriozní tisk není seriozní tisk. Paní Pilarová žila s homosexuálem, paní Zagorová už má druhého, ale o tom se asi nepíše. Ne ž by to nebylo jedno, ale nedělejte z toho Zagorku a na okraj, česká rádia už se od covidu nedají poslouchat, kdo to platí?

donypan
29. 05. 2022 11:07

No,že by zapůsobila jeho údajná orientace.Kdo ví.

-bello-
29. 05. 2022 13:34

není údajná, je faktická a to zapírání je ubohý

B612
29. 05. 2022 15:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
30. 05. 2022 00:44

B612
------
je mi do toho dost, protože to ostatním gayům dělá těžší.Pokud se považuje za normálního člověka, měl by to prostě říct a mít pokoj. Ne se , jak trouba soudit .

veselabublinka
28. 05. 2022 22:21

Vůbec tomu nevěřím, pan Margita má paní Hanku opravdu rád nikdy by jí neopustil.

ella
28. 07. 2022 22:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

avina
28. 05. 2022 19:12

Drbna Soukup. Kdy o sobě sdělí-koho má za partnerku, co děti,co jeho pleška/vzadu kolečko-pleš/......Hanka má věk,právo na klid.

reiner
29. 05. 2022 11:12

Tak Haničku mám ráda - šejdíře Soukupa nikoliv ....

jity
28. 05. 2022 18:01

Každopádně bych to nechala na nich a je jejich věc jak žijí. Hlavně jim přeji zdraví a klid od drbů.

ella
29. 05. 2022 19:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hudobnaskola
28. 05. 2022 15:55

Lidé jsme všelijací. Většina nechceme být záměrně špatní, i když se v životě dopouštíme různých chyb. Jsou však lidé, kteří jsou programově minusoví. bourači kladného. Cituji: "běhají po světě a stále na někoho ukazují, někoho mučí, trýzní, urážejí." Kteří se snaží zničit a znehodnotit, co nám přináší hodnoty, nebo alespoň to všemožně znevážit. Často radí, že by se jiní měli zamyslet nad sebou, což by však měli v první řadě udělat oni sami. Jsou to lidé, kteří jednoznačně a definitivně dokáží hodnotit hudbu, literaturu, zpěv, morálku, charakter, politiku. Takovými je nejhorší moderátor Pavel Novotný, samozvaný „odborný“ posuzovač všeho Jaromír Soukup, „vlastník pravdy“ Pavel Klusák – když o něčem nemám znalosti, tak to dotyčný tajil, překrucovač věcí – lhář, bezcharakterní nemístný ironik. Taková je bello. Jsou to lidé, kteří nic nepřinášejí, nic nedávají druhým, ale jen odpírají zásluhy těm, kteří něčeho dosáhli. Je zarážející, kolik lidí neznalých problematiky jim je ochotno přitakat, nebo si to znevážení sami přejí?

goldfly
28. 05. 2022 16:00

krasne napsano

-bello-
29. 05. 2022 13:04

hudobnaskola
-----------------
Filozofko,
lidé s jistým IQ mají i kritické myšlení.
Nemusí jít s davem, ani s fan klubem .
A ty nechoď na bulvár, máš-li problém.
Filozofický výklad " mínusových " , podáváš sama mínusově a vykládáš blbosti .Např. Margita není pro mě nositelem " hodnot." Nepředstírám, že mě sólový operní zpěv nijak nebaví a tenor Margity už vůbec ne.A když opera, tak musí mít děj, který mě chytí /třeba Nabuko / Co zpívá Margita má dané scénářem, co mluví mimo je jen jeho a to je žalostné, dle projevů co znám já. A tvoje sesypávání lidí do jednoho pytle od Novotného přes Soukupa po MNĚ mi přijde primitivní. Radši toho nech a vrať se do hudebky a nesleduj bulvár! .A když Zagorová edituje svoje přiblblé hovory , nese si svou kůži na trh.Jsou děsné .Jsou-li přínosem pro tebe, pro mě ne !

B612
29. 05. 2022 15:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.