Manželství Margity a Zagorové v troskách? Svědectví přítele | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Manželství Margity a Zagorové v troskách? Svědectví přítele

Co je šeptem, to je čertem! V kuloárech se proslýchá, že operní pěvec Štěfan Margita (65) prásknul do koní a odchází od nemocné zpěvačky Hany Zagorové (75)! Potvrdil to i člověk údajně blízký páru. No... ale má to háček! Margita tvrdí, že o tom nic neví.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
30. 05. 2022 00:45

B612
-----
ale no tak!

majkaros
28. 05. 2022 13:42

Pan Soukup by se měl především starat o sebe,rozvracet manželství druhých mu nepřísluší,paní Hanku mám moc ráda a myslím,že si to nezaslouží.Pane Soukup styďte se.

-bello-
28. 05. 2022 13:32

Tohle nemá cenu rozebírat.Margita má své povinnosti a možná je rád, že z domova může utéct.Zagorová je dementní, vynucuje si veřejně jeho náklonnost a celá je taková ufňukaná.
Přeju jí, aby se sebrala , sundala už ten pás, obratle má zahojený a začala zase normálně žít.
Vztah gaye a hetero mi není jasný, ale je to jejich věc.Vadí mi ale , že se Margita bere za intelektuála / stejný omyl , jako Gott ) a lidi jim to baští.Nadání není ruku v ruce s IQ a já bych s Margitou/ ani s Gottem/ nevydržela hovor ani 5 min.

travina
28. 05. 2022 15:57

Bello, ty jsi fakt každý den ještě blbější a blbější a víc namyšlenější Holka, mozek ti naprosto zarůstá tím hnusem, co na diskuzích stále trousíš. Tvoje IQ má rozhodně větší i obyčejný mraveneček! Hele vylez z těch diskuzí a jdi někam na nádraží a tam hlásej ty svoje kecy!!! Možná, že s nima vyženeš ty Ukáčka, co tam bivakují a budeš konečně k něčemu dobrá, tady jsi akorát pro smích a nebo pro lítost, že jdeš tak rychle mozkově ke dnu

-bello-
29. 05. 2022 13:32

travina
-------
tak jako ani s Margitou, ani Gottem , tak ani minutu s travinou

travina
29. 05. 2022 16:57

Bello, děkuji, že jsi mne dala "dohromady" s těmito lidmi, kterým ty nesaháš ani po kotníky Víš, co je ale pro tebe špatné? S tebou by totiž NIKDO z normálních a slušných lidí nedal ani vteřinu ... jedině stejně postižený pacient, jako jsi ty a to na vašem léčebném pobytu v Bohnicích. Pa Beluško a honem si zase něco vymysli, kde jsi jako byla, koho jsi znala a znáš .... holka, ty se nám snad zdáš

-bello-
30. 05. 2022 00:47

travina
--------
jaký "nám" ? Mluv za sebe a říkej MNĚ !

travina
30. 05. 2022 05:40

Bello, nebudu říkat MNĚ, protože bych lhala Ty jsi tady opravdu profláknutá psychopatka a to u 95% diskutujících! Zbytek jsou jen ti noví, kteří tě ještě neznají. Takže se zklidni holka

goldfly
28. 05. 2022 16:01

hlavne, ze s tebou kazdy vydrzi

-bello-
29. 05. 2022 13:05

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.