Burešové vyjádření ohledně těhotenství všechno mění | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Burešové vyjádření ohledně těhotenství všechno mění

Eva Burešová a Přemek Forejt čelí pomluvám
Eva Burešová a Přemek Forejt čelí pomluvám (profimedia.com)

Tvůrci seriálu ZOO se pořádně zapotili a krásná herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) se vytočila do běla. Nejenže se jí zlí jazykové snaží lézt do soukromí, o což Eva ani její partner, šéfkuchař Přemek Forejt (34) ani trochu nestojí, tvůrčí lidová slovesnost ale pořádně nabourává i její pracovní příležitosti!

Seriál ZOO, kde Burešová hraje zpěvačku v nočním baru má již dané přesné noty na tři desítky dílů. Scénáristé ale zažili šok, ze kterého se možná ještě teď oklepávají. Kdosi z blízkého okolí Evy měl prozradit, že je v požehnaném stavu, což by nutně znamenalo komplikovaně překopat všechny plány. Sama Burešová to ale ostře popřela!

Forejt a bronzová Burešová: Že mi cenu předával Přemek bylo romantický!

Video se připravuje ...

„Rozhodně těhotná nejsem a ani to nemám v plánu,“ řekla magazínu Sedmička a dodala: „Takových drbů jsem jen loni slyšela asi deset. To už bych musela mít mateřskou školku.“ O tom, že má Burešová největší právo na to se zlobit, není pochyb. Nejistí tvůrci seriálu jsou lehce nervózní. „Na place teď kvůli tomu panuje napjatá atmosféra. Samozřejmě bychom pochopili, kdyby si to Eva chtěla nechat do třetího měsíce pro sebe, nicméně kdyby to byla pravda, nehorázně by to lidem zkomplikovalo práci,“ nechal se slyšet jeden z členů štábu. 

Ten má mimo jiné informaci, že se měla Eva s těhotenstvím svěřit kostymérkám seriálu. Vzhledem k tomu, že je Burešová nejen krásná, ale i inteligentní, lze předpokládat, že by takovou informaci rozhodně nevyzradila přímo v jámě lvové, a že jde skutečně jen o nevyslyšené přání jejích fanoušků, kteří by jí i Přemkovi děťátko přáli. 

Hrozí exmilence Felixe problémy s finančákem? A hříšná noc Šebrleho

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.