Kruté přiznání Rottrové: SYNDROM TOTÁLNÍHO VYHOŘENÍ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 30. září 2022

Svátek slaví Jeroným, zítra Igor

Kruté přiznání Rottrové: SYNDROM TOTÁLNÍHO VYHOŘENÍ!

U Honzy Dědka se upřímně rozpovídala.
U Honzy Dědka se upřímně rozpovídala. (Foto FTV Prima, Karel Janeček, ara)

Bezmála půl století patří Marie Rottrová (80) mezi stálice našeho hudebního nebe. Nestárnoucí zpěvačka má za sebou ale i krušné období, kdy ji postihl tzv. syndrom totálního vyhoření. Zpívání jí už nepřinášelo radost, ale spíše smutek a stres.

Stalo se tak v polovině 80. let, kdy se Marie rozvedla se svým prvním mužem, hudebníkem Vlastimilem Kučajem (†56), a najednou se stala extrémně vytíženou svobodnou matkou. Byla pod obrovským tlakem.

Dva koncerty denně

„Začala jsem zapomínat notoricky známé texty, měla jsem strašnou trému,“ svěřila se zpěvačka v 7 pádech Honzy Dědka. „Byla jsem hrozně unavená, vyhořelá. Měla jsem dva koncerty denně. Říkala jsem si, že musím přestat. Najednou se to tak semlelo. Totální syndrom vyhoření,“ přiznala Rottrová, která poté skončila v nemocnici se žaludečními vředy.

Útěk do Německa

Vysvobození přišlo v roce 1987, kdy po relativně krátké době přijala nabídku k sňatku od českoněmeckého emigranta Jiřího Burgesteina. „Přišlo mi hrozně vhod, že jsem se vdala a odjela do Německa, do naprosto anonymního prostředí, a vyčistila si hlavu,“ popsala ostravská »Lady soul«. Stáhla se do ústraní na dlouhých pět let.

Marie Rottrová porazila covid: Oslava 80. narozenin bude, ale bez syna! Uvázl v Kanadě

Video se připravuje ...

Návrat na výsluní

„Naštěstí na mě rozhlas nezapomněl, byla jsem pořád přítomná v éteru, takže to nebyl ani comeback. Jen takové přerušení,“ dodala vitální zpěvačka ke svému návratu na výsluní. Jestli zpěvačka vydá novou desku a na další střípky nejen z jejího života se můžete těšit dnes od 21.35 hod. na Primě.

Zachránila ji Zagorka

Kariéru přerušila ještě jednou, před pár lety. „Taky jsem byla trochu unavená. Začalo toho být zase hodně. Zpívala jsem se třemi kapelami,“ vysvětlila Marie své důvody, kdy nechtěla ani jednoho z kapelníků urazit, a proto řekla radikální »ne« a ohlásila konec kariéry.

Dáda po návratu Felixe: Milence si nechá! A trápení Zagorové pokračuje

Video se připravuje ...

Naštěstí ne nadlouho. Začalo se jí po zpívání stýskat a zpět na pódium ji »vytáhla« Hana Zagorová (75). „Byla to ona, která mě po dvou letech mého odpočinku pozvala jako hosta svého vánočního koncertu, a tam jsem viděla, jak mě všichni přijali, jak to bylo hezké, jak mi to scházelo,“ dodala zpěvačka, která jen září po boku svého muže, obchodníka Milana Říhy, jehož si po dlouholetém vztahu vzala v roce 2016.Přečtěte si
mbmb
25. 1. 2022 • 08:27

Glorifikace starých zpěváků je neúnosná.Zavedl vše Gott a hlavně zpíval na playback.A nejlepší byl program pan herec Donutil.Osklivy již jako mladý a mimo vojáků v Peliskach a Baronech ten jeho projev je otresny a ještě propaguje syna,který je slabý jako mladý Polívka.Fagani kovaných soudruhu měli život, školy zadarmo na které si ukázali .Prostě jako sislava Zagorova, veverka s předkusem se dostala na herečku.Wagner zaplevelil primitivnima holky z naší školky hudbu a místo aby se styděl tak se vychloubá.Nemate šanci přes tyto exoty jít nikam ,herečka Halina, Adamec a další.....Lístky na ně nakupují státní podniky a chudáci pak neví kdy je dost! Se stářím to nemá nic Udo Jurgens zpíval v 80 jako nic, skládal uzasne písně a nabízel kvalitu melodie i textu. Člověk se musí smát nenazranosti z otřesných poměru vzešlé Turner,ktera bydlí na zámečku v CH a kupuje další ! Všichni ti hraboši se lidem ukazali během posledních 2 let v pravém světle.Narikaji ,neboť ty nezasloužene peníze nechodí.
Neckář synovec Kabrhelová, starý Štaidl, Vondráček zaprodání rezimu

begonie
25. 1. 2022 • 07:41

Zpívat budou (Rottrová, Zagorová, Rezek, Neckář...) dokud budou lidé kupovat vstupenky a když přestanou, tak budou objíždět třeba domovy seniorů jako Pepíček Zíma....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.