Padla první klapka seriálu ZOO: Burešová zpívala hit Rottrové! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. ledna 2022

Svátek slaví Ilona, zítra Běla

Padla první klapka seriálu ZOO: Burešová zpívala hit Rottrové!

Hvězdu Slunečné Evu Burešovou by v paruce poznal jen málokdo.
Hvězdu Slunečné Evu Burešovou by v paruce poznal jen málokdo.  (Foto FTV Prima)

Jedna z prvních cest Marie Rottrové (80) po covidové izolaci vedla do ateliérů Primy. Sice kvůli své profesi televizi večer moc nesleduje, ale klidně by si zahrála. „Malou epizodní roličku bych vzala,“ prohlásila zpěvačka na natáčení seriálu ZOO.

Naši slavnou Lady Soul zaujalo, že jedna z představitelek hlavních rolí Eva Burešová (28) zpívá její hit Kůň bílý. „Zazpívala to krásně, cover verze jsou fajn. Ve světě je zvykem, že když se nějaká píseň povede, zpívá ji třeba deset interpretů. Osobitě, po svém,“ řekla Rottrová spokojeně. Covid ji zaskočil v polovině listopadu těsně před oslavou osmdesátin. Musela spolu s manželem odříkat hosty. „Jsem očkovaná, měla jsem slabý průběh, ale třeba koncert jsme už raději odložili až na příští rok,“ prozradila zpěvačka.

Forejt a bronzová Burešová: Že mi cenu předával Přemek bylo romantický!

Kdyby pro ni scenárista René Decastelo (48) skutečně napsal v ZOO nějakou roličku, sešla by se Marie na place se spoustou slavných tváří. Vedle Evy Burešové si zahraje i Václav Noid Bárta (41) a jak jinak než muzikanta, Michaela Pecháčková (17), kolem níž se to vše točí, Jana Švandová (74), Oldřich Navrátil (69), Sabina Laurinová (49), Marek Taclík (48), Pavla Tomicová (59), Jitka Sedláčková (60) a mnoho dalších. Kdy přesně se nový seriál objeví na obrazovce, Prima zatím tají. Nejspíš počátkem roku, kdy také končí Slunečná.

Seriál hostilo safari

Exteriéry se točily od poloviny srpna v safari ve Dvoře Králové nad Labem. Návštěvníci, kteří tam v té době měli cestu, dostali šanci mihnout se před kamerou. Hercům se tam moc líbilo, připadali si jako na nedělním výletě.

Sází na jistotu

Diváci mohou mít vzhledem k výběru herců chvílemi pocit, že sledují Poldu, Modrý kód nebo Slunečnou. Prima prostě sází na jistotu už osvědčených tváří.

Hvězda Slunečné Eva Burešová: V novém diáři poodhalila soukromí!Přečtěte si
pomahatachranit
2. 12. 2021 • 07:40

Prima mele porad stejny lidi jak v kafemlejnku, je to nuda priserna.A Buresova leze z kazde jejich zkazene konzervy.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.