Rottrová ruší oslavy! Bojuje s covidem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Rottrová ruší oslavy! Bojuje s covidem!

Marie Rottrová
Marie Rottrová (Instagram)

Osmdesátiny oslaví nejspíš jen s manželem Milanem Říhou (63). Marie Rottrová, která má v sobotu osmdesátiny, dostala covid. „Milan nyní obvolává pozvané hosty a ruší oslavu,“ prozradil Aha! jeden z dlouholetých kolegů muzikantů.

Tomu se říká pech. Zpěvačka, jejíž hity S tím bláznem si nic nezačínej, Déšť a Lásko milují už tři generace fanoušků, si musí zatím setkání s rodinou a blízkými včetně přípitků na zdraví odepřít. Přátelé navíc mají o Marušku přirozeně obavy. „Já hlavně doufám, že to zvládne, držme jí všichni palce,“ řekl deníku Aha! známý muzikant Lev Rybalkin. Také tento vyhledávaný klávesák byl mezi pozvanými hosty a bude na zpěvačku v sobotu myslet.

Přitom právě Marie Rottrová za celou kariéru prakticky nestonala. K tomu ještě patří mezi šťastné ženy, které nestárnou. Osmdesátku by jí rozhodně nikdo nehádal. Letos v létě o svém věku mluvila s klidem a přiznala, že ji nadcházející narozeniny nijak nerozhodily. „Na kulatiny se těším, manžel mi strašně rád kupuje šperky,“ řekla Marie v červnu, kdy slavila s mužem páté výročí svatby a zároveň patnáct společných let. Nyní je vše jinak. Na oslavu si musí počkat. Česká televize uvede na ČT1 13. listopadu od 22 hodin v premiéře dokument To mám tak ráda. Marie v něm promluví nejen o práci, ale taky o své rodině a blízkých.

Nestárnoucí Marie Rottrová slaví 80: Prozradila recept na věčné mládí!

Trápila ji zlomenina

V roce 2008 si zpěvačka zlomila kotník. Zaškobrtla po vystoupení v Karviné na schůdcích o kabel a bylo vymalováno. Dva měsíce se musela šetřit.

Kvůli zdraví sekla s kariérou

Koncem 80. let se objevily zdravotní problémy, později také psychické problémy, které způsobily to, že se Marie Rottrová rozhodla svou kariéru ukončit a stáhnout se do ústraní. Naštěstí to nebylo navždy a ke zpívání se pak opět vrátila. „Například v 80. letech, kdy jsem měla plný diář koncertů, děti a byla jsem na to všechno sama. Měla jsem pocit, že není úniku, pracovala jsem pod tlakem. Na jednom koncertu jsem si nevzpomněla ani na jediný text svých písní,“ vzpomínala na nejtěžší chvíle, které na pódiu vůbec zažila. Naštěstí se pak ke zpívání opět vrátila.

Snaží se udržovat ve formě

Marie Rottrová je podle vlastních slov stále v pohybu. K tomu chodí na masáže a fyzioterapie a taky na procházky. Občas si zacvičí oblíbenou sestavu cviků.

Bílá a Soukup: Hádka před kamerami. A Patrasová chce dát rodinu dohromadyPřečtěte si
mbmb
16. 11. 2021 • 06:45

Krásná žena, příjemná osobnost , uzdravte se lady a hodně stesti

aveneta
11. 11. 2021 • 11:08

Rottrová .....fajn zpěvačka tzv. středního levlu zdali byla či nebyla očkovaná není známo, ale v tomto věku 80 let to může porazit i očkovaného. Velmi jí přeji uzdravení ona se nerve na podia za každou cenu jako Zagorka zazpívá si jen pro radost nikoliv boj o popularitu. Vidí co se děje viz. teď úmrtí Žbirky.

vrsrvrsr
11. 11. 2021 • 10:19

Že by neočkovaná???

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.